„SoundBar“ namų kino sistema

  Puikiausias garsas be jokių nepatogumų

  Daugiau nei 80 % žmonių, dalyvavusių apklausoje*, pirmenybę teikė „Philips Ambisound“. „Philips SoundBar“ su „Ambisound“ yra universali namų kino sistema, įskaitant aukštos raiškos 3D „Blu-ray“ diskų įrašų perklausą, viename įrenginyje. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puikiausias garsas be jokių nepatogumų

Sužavėti garsų

 • „Ambisound“ erdviniam garsui iš kelių garsiakalbių

  „Ambisound“ erdviniam garsui iš kelių garsiakalbių

  „Ambisound“ technologija sukuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą iš keleto garsiakalbių. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą nepriklausomai nuo sėdėjimo padėties, kambario formos ar dydžio ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia daugiau garso iš kelių garsiakalbių.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  „Philips Net TV“ su Wi-Fi internetinėms paslaugoms jūsų televizoriuje

  Išbandykite internetines paslaugas su „Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiai savo televizoriuje bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų kino teatro sistemą tiesiai prie savo namų tinklo per eterneto jungtį ir naršykite bei pasirinkite, ką norite žiūrėti, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. „Philips“ meniu leidžia prisijungti prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane. Be to, su DLNA sertifikuotu kompiuterio tinklu galite žiūrėti vaizdo įrašus ir pasiekti vaizdus, saugomus jūsų kompiuteryje, naudodami nuotolinio valdymo pultą.

 • DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja skirta mėgautis kompiuteryje esančia muzika ir vaizdais

  DLNA tinklo sąsaja siūlo lengvą priėjimą prie asmeninių nuotraukų, muzikos, vaizdo įrašų ar filmų jūsų kompiuteryje ar namų tinkle. Ji naudojasi eterneto (LAN) jungtimi su DLNA protokolu, užtikrinančiu, kad DLNA sertifikuoti produktai veiks kartu nepriekaištingai. Sujungdami televizorių, namų kino teatro sistemą ir „Blu-ray“ diskų grotuvą prie namų tinklo, galėsite pasiekti informaciją iš DLNA sertifikuotų prietaisų. Galite mėgautis pasaulio pramogomis vienu mygtuko paspaudimu su intuityvia vartotojo sąsaja, skirta lengvam naršymui.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ tvarkyklė perteikia tikslų garsą iš jūsų „Blu-ray“ diskų. Atkuriamas pagrindinės studijos garsas yra virtualiai nepastebimas, todėl girdite tai, ką kompozitoriai ir sukūrė. „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ papildo jūsų aukštos raiškos pramogų potyrius.

 • „SoundBar“ dizainas geriausiai dera su 102 cm (40 in) arba didesniais plokščiais televizoriais

  „SoundBar“ dizainas geriausiai dera su 102 cm (40 in) arba didesniais plokščiais televizoriais

  „SoundBar“ kiekvienai svetainei suteiks elegancijos ir grakštumo. Nors jis sukurtas plokščiam televizoriui su 102 cm (40 in) ar didesniu ekranu, jis taip pat tiks ir bet kokiam kitam plokščiam televizoriui – derės prie jūsų interjero ir gyvenimo stiliaus.

 • Plonas ir aukštos kokybės dizainas su šlifuotu aliuminiu

  Plonas ir aukštos kokybės dizainas su šlifuotu aliuminiu
Žiūrėti visas specifikacijas
 • * Duomenys pateikti remiantis vartotojų nuomone, išsakyta garso palyginimo testo metu, kurį 2010 m. lapkričio mėn. Vokietijoje atliko „Synovate“ lygindama su geriausiais konkurentais. Duomenys faile.
 • Norėdami įsitikinti, kad Video pagal pareikalavimą parduotuvė yra jūsų šalyje, prašome apsilankyti www.philips.com/blu-ray.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti