Fidelio

Philips Fidelio

Ausinės su mikrofonu

  • KA

  Philips Fidelio

  Ausinės su mikrofonu

  Aukščiausios kokybės garsas, tiksliai pagaminta

  Geriausias garsas klasėje ir tikras patogumas – visa tai suteikia remiantis inžinerine patirtimi sukurtos „Philips Fidelio“ M1MKII ausinės, leidžiančios mėgautis aukščiausios kokybės muzika. Lengva, bet tvirta konstrukcija puikiai izoliuoja triukšmą judant. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio Ausinės su mikrofonu

Didelės raiškos garsas, ant ausų uždedamos, prašmatn. prisit. porol. pagalvėlės, Sulankstomos M1MKIIBO/00 Surasti panašius produktus

Aukščiausios kokybės garsas, tiksliai pagaminta

 • Dėl didelės raiškos garso galite mėgautis kokybiška muzika

  Dėl didelės raiškos garso galite mėgautis kokybiška muzika

  Didelės raiškos garsas užtikrina geriausią garso kokybę, kuomet studijos įrašo garsas atkuriamas tiksliau nei 16 bitų / 44,1 kHz CD formatai. Dėl tokios išskirtinės kokybės didelės raiškos garsas yra geriausias muzikos aistruolio pasirinkimas. „Fidelio“ ausinės atitinka griežčiausius didelės raiškos garso įrenginiams taikomus reikalavimus. Ar klausytumėtės didelės raiškos kolekcijos, ar muzikos iš įprastų šaltinių, „Fidelio“ ausinių atkuriami sklandūs ir lygūs aukštieji dažniai suteiks jums galimybę mėgautis muzika.

 • Optimizuoti 40 mm neodimo garsiakalbiai atkuria tyrą autentišką garsą

  Optimizuoti 40 mm neodimo garsiakalbiai atkuria tyrą autentišką garsą

  Prieš prijungiant kiekvienas garsiakalbis kruopščiai surenkamas rankomis, suderinamas ir patikrinamas, kad būtų užtikrintas tobulai subalansuotas natūralus garsas. 40 mm tvarkyklėse įmontuoti didelio galingumo neodimio magnetai – taip užtikrinamas plataus dinaminio diapazono tikroviškas didelės raiškos garsas.

 • Akustiškai sandarios, kad klausomi garsai liktų viduje, o triukšmas – išorėje

  Akustiškai sandarios, kad klausomi garsai liktų viduje, o triukšmas – išorėje

  „Fidelio“ ausinėse esantis akustinis tarpiklis yra specialus aukštųjų tonų užraktas. Jis pašalina bet kokį nereikalingą garso nutekėjimą ir išsaugo kiekvieną garsą. Girdėsite ne tik puikios kokybės žemuosius dažnius, bet ir be jokių trukdžių galėsite mėgautis kiekvienos muzikos detalės išskirtinumu.

 • „Bass Reflex“ sistema – aiškus, dinamiškas ir subalansuotas žemųjų dažnių garsas

  „Bass Reflex“ sistema – aiškus, dinamiškas ir subalansuotas žemųjų dažnių garsas

  Uždaros nugarėlės akustinę konstrukciją su „Bass Reflex“ sistema (BRS) sudaro ausų kaušeliai su strategiškai išdėstytomis angomis. Šios angos reguliuoja oro slėgį vidinėje dalyje ir sukuria diafragmą su kontroliuojama aplinka optimaliam akustiniam atsakui užtikrinti. Veikdama kartu su akustine izoliacija, ji atskiria kiekvieną natūralų garsą, užtikrina tikslų bei dinamišką žemųjų dažnių garsą ir neleidžia trikdyti garso aiškumo.

 • Prašmatnios prisitaikančios poroloninės pagalvėlės – ergonomiškas naudojimas

  Prašmatnios prisitaikančios poroloninės pagalvėlės – ergonomiškas naudojimas

  „Fidelio“ – tai kruopščiai atrinktos medžiagos, užtikrinančios ilgalaikį patogumą ir geresnes garso charakteristikas. Prašmatnios, orui laidžios ir prisitaikančios poroloninės ausų pagalvėlės ergonomiškam naudojimui. Porolonas ne tik puikiai prisitaiko prie jūsų ausies formos, bet ir užtikrina sodrų žemųjų dažnių garsą, izoliuoja aplinkos triukšmą. Prie to prisidėjo išorinė pagalvėlė, kurią gaminant panaudota subalansuotas audinio ir žalios odos santykis. Taip siekta sumažinti slėgį ausies paviršiui ir karščio susidarymą, kad su savo ausinėmis jaustumėtės puikiai ir mėgautumėtės garsu.

 • Ausines saugo stilingas dirbtinės odos maišelis

  Ausines saugo stilingas dirbtinės odos maišelis
 • Aliuminis ir puikios kokybės dygsniuota oda išskirtinei išvaizdai ir savijautai

  Aliuminis ir puikios kokybės dygsniuota oda išskirtinei išvaizdai ir savijautai
 • Dviejų sluoksnių ausų kaušeliai sukurti tiksliai atkurti garsą

  „Philips Fidelio“ M1MKII dviejų sluoksnių ausų kaušeliai pagaminti siekiant sumažinti rezonansą, nuslopinti vibraciją, užtikrinti tikslumą ir aiškų garsą, kad galėtumėte išgirsti ir įvertinti kiekvieną garso detalę. Tvirta dviejų sluoksnių konstrukcija – patvarumas ir patogumas. M1MKII – tai idealus pasirinkimas klausantis muzikos.

 • Lengvesnė garsinė ritė užtikrina aiškesnį skambesį ir platesnio diapazono erdvinį garsą

  Palyginti su ankstesniais modeliais, „Fidelio“ M1MKII naudojama lengvesnė garsinė ritė, todėl esant žemiems dažniams užtikrinamas aiškesnis skambesys ir platesnis perteikimas, esant aukštiems dažniams. Rezultatas – tikslesnis erdvinis garsas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti