Fidelio

Philips Fidelio

Ausinės su „Lightning“ jungtimi

  Philips Fidelio

  Ausinės su „Lightning“ jungtimi

  Didelės raiškos garsas

  M2L ausinės skleidžia išskirtinį didelės raiškos „Fidelio“ garsą tiesiai į „iOS“ įrenginį be iškraipymų ar trukdžių. Tai užtikrina „Lightning“ jungtis ir integruotas DAC. Mėgaukitės tikru ir detaliu garsu stilingai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio Ausinės su „Lightning“ jungtimi

40 mm garsiakalbiai / uždara nugarėlė, ant ausų uždedamos, prašmatn. prisit. porol. pagalvėlės, Sulankstomos M2L/00 Surasti panašius produktus

Didelės raiškos garsas

 • Optimizuota „Lightning™“ jungtis „iOS“ prietaisams

  Optimizuota „Lightning™“ jungtis „iOS“ prietaisams

  „Philips Fidelio“ M2L yra sumontuota „Lightning™“ jungtis, per kurią į ausines keliauja tyriausias skaitmeninis signalas. Dėl skaitmeninio signalo sumažėja nepageidaujamų trukdžių ir pagerėja stereo garso atskyrimas.

 • Mėgaukitės didelės raiškos garsu su „iOS“ prietaisais

  Mėgaukitės didelės raiškos garsu su „iOS“ prietaisais

  „Philips Fidelio“ M2L leidžia naudoti 24 bitų 48 kHz didelės skiriamosios gebos garso formatą, transliuojamą iš „iOS“ prietaiso per „Lightning“ jungtį. M2L užtikrina nepakartojamus klausymosi potyrius, kai yra atskleidžiama kiekviena detalė, kaip to ir tikėjosi atlikėjas.

 • Integruotas DAC ir stiprintuvas didelės skiriamosios gebos muzikai atkurti

  Integruotas DAC ir stiprintuvas didelės skiriamosios gebos muzikai atkurti

  „Philips Fidelio“ M2L integruotas skaitmeninio į analoginį signalo keitiklis (DAC) suteikia laisvę ir galimybę klausytis muzikos bet kada ir bet kur. Jokio vargo dėl papildomos įrangos išvykus.

 • Optimizuoti 40 mm neodimo garsiakalbiai atkuria tyrą autentišką garsą

  Optimizuoti 40 mm neodimo garsiakalbiai atkuria tyrą autentišką garsą

  Prieš prijungiant kiekvienas garsiakalbis kruopščiai surenkamas rankomis, suderinamas ir patikrinamas, kad būtų užtikrintas tobulai subalansuotas natūralus garsas. 40 mm tvarkyklėse įmontuoti didelio galingumo neodimio magnetai – taip užtikrinamas plataus dinaminio diapazono tikroviškas didelės raiškos garsas.

 • Akustiškai sandarios, kad klausomi garsai liktų viduje, o triukšmas – išorėje

  Akustiškai sandarios, kad klausomi garsai liktų viduje, o triukšmas – išorėje

  „Fidelio“ ausinėse esantis akustinis tarpiklis yra specialus aukštųjų tonų užraktas. Jis pašalina bet kokį nereikalingą garso nutekėjimą ir išsaugo kiekvieną garsą. Girdėsite ne tik puikios kokybės žemuosius dažnius, bet ir be jokių trukdžių galėsite mėgautis kiekvienos muzikos detalės išskirtinumu.

 • „Bass Reflex“ sistema – aiškus, dinamiškas ir subalansuotas žemųjų dažnių garsas

  „Bass Reflex“ sistema – aiškus, dinamiškas ir subalansuotas žemųjų dažnių garsas

  Uždaros nugarėlės akustinę konstrukciją su „Bass Reflex“ sistema (BRS) sudaro ausų kaušeliai su strategiškai išdėstytomis angomis. Šios angos reguliuoja oro slėgį vidinėje dalyje ir sukuria diafragmą su kontroliuojama aplinka optimaliam akustiniam atsakui užtikrinti. Veikdama kartu su akustine izoliacija, ji atskiria kiekvieną natūralų garsą, užtikrina tikslų bei dinamišką žemųjų dažnių garsą ir neleidžia trikdyti garso aiškumo.

 • Dažninės charakteristikos suderintos išrankiausiam klausytojui

  Dažninės charakteristikos suderintos išrankiausiam klausytojui

  Pasitelkus į pagalbą išrankiausius muzikos mėgėjus, buvo atliekami išsamūs bandymai, kurių metu siekta išsiaiškinti klausymosi poreikius, pavyzdžiui, optimalų garso charakteristikų balansą. Tuomet mūsų akustikos inžinieriai, atsižvelgdami į visas detales, pagal kurias klausytojai atskiria garsą, pavyzdžiui, kaip ausis atspindi garsą ir rezonuoja reaguodama į jį, suderino „Fidelio M2L“. Rezultatas – mūsų M2L ausinės pagamintos taip, kad atkurtų tikrovišką, originalui artimą įrašo kokybei garsą, įskaitant šiuolaikinius įrašymo stilius.

 • Prašmatnios prisitaikančios poroloninės pagalvėlės – ergonomiškas naudojimas

  Prašmatnios prisitaikančios poroloninės pagalvėlės – ergonomiškas naudojimas

  „Fidelio M2L“ – tai kruopščiai atrinktos medžiagos, užtikrinančios ilgalaikį patogumą ir geresnes garso savybes. Orui laidžios poroloninės ausų pagalvėlės paskirsto slėgį ir apsaugo nuo įkaitimo, kad pojūčiai su „Fidelio M2L“ būtų itin malonūs.

 • Aliuminis ir puikios kokybės dygsniuota oda išskirtinei išvaizdai ir savijautai

  Aliuminis ir puikios kokybės dygsniuota oda išskirtinei išvaizdai ir savijautai
 • Ausines saugo stilingas dirbtinės odos maišelis

  Ausines saugo stilingas dirbtinės odos maišelis
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti