Klasikinė Hi-Fi mikrosistema

  Klasikinė Hi-Fi mikrosistema

  Sužavėti garsų

  Naudodamiesi „Philips“ klasikine „Hi-Fi“ mikrosistema užtikrintai mėgaukitės puikiu garsu. Perkelkite muziką tiesiai į MP3 naudodamiesi „USB Direct“ funkcija. Nereikalingas joks kompiuteris. Grakštūs klasikinės išvaizdos garsiakalbiai neišsiskirs iš jūsų stiliaus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sužavėti garsų

Mėgaukitės aukščiausios kokybės muzika

 • Neodiminis aukštų tonų stiprintuvas įspūdingam garso tikslumui

  Neodiminis aukštų tonų stiprintuvas įspūdingam garso tikslumui

  Neodiminis aukštų tonų stiprintuvas yra monopolinis aukštų dažnių siųstuvas, kuris sukuria dinamišką ir aiškų garsą priekyje. Ši funkcija yra įprastai naudojama aukšto lygio garso sistemose, norint sukurti ypač aiškų garsą. Įprastiniai kūginiai ir aukštų tonų stiprintuvai remiasi kryptingu judančios ritės principu, kai monopolinis aukštų dažnių siųstuvas skleidžia aukštus iki 180 laipsnių dažnius. Tai dramatiškai praplatina garso spektrą aukštame tone ir praplėčia melodijos zoną, perteikiant platų, krištolo skaidrumo ir natūralų garsą net iš kompaktinių garso sistemų.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Mėgaukitės MP3/WMA muzika tiesiai iš savo nešiojamųjų USB atmintinių

  Mėgaukitės MP3/WMA muzika tiesiai iš savo nešiojamųjų USB atmintinių

  Paprasčiausiai prijunkite savo prietaisą prie USB jungties „Philips Hi-Fi“ sistemoje. Jūsų skaitmeninė muzika bus tiesiogiai grojama iš jūsų prietaiso. Dabar galite dalintis ypatingomis akimirkomis su šeima ir draugams.

 • Pažadinimo ir išjungimo laikmačio funkcijos

  Pažadinimo ir išjungimo laikmačio funkcijos

  Daugelis žadintuvų turi daugybę žadinimo parinkčių. Šis „Philips“ laikrodis-radijas pažadina jus radijo ar tradiciniais signalo garsais. Išjungimo laikmatis leidžia užprogramuoti muziką norimam laiko tarpui pagal tai, kada maždaug užmiegate. Nesvarbu, ko jums reikia, ar rytinio monotoniško garso signalo, ar mėgstamos muzikos prieš užmiegant – šiame laikrodyje-radijuje yra viskas.

 • „Incredible Surround™“ didesniam mėgavimuisi garsu

  „Incredible Surround“ yra „Philips“ garso technologija, kuri dramatiškai sustiprina garso lauką ir įtraukia jus į garsą. Naudojant aukščiausios kokybės elektroninės fazės keitimą, „Incredible Surround“ sumaišo garsą iš kairės ir dešinės padidinant virtualų atstumą tarp dviejų garsiakalbių. Toks platus sklidimas žymiai padidina stereo efektą ir sukuria natūralesnio garso dimensiją. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu, nenaudojant papildomų garsiakalbių.

 • Diskanto ir žemųjų dažnių reguliavimas lengvam aukštų ir žemų tonų nustatymui

  Diskanto ir žemieji dažniai yra išlyginamoji savybė, kontroliuojanti garso įrašo aukštų ir žemų dažnių garso lygius. Diskantas reguliuoja aukštų muzikos tonų stiprėjimą, o žemieji dažniai - žemų. Galima lengvai sustiprinti ar susilpninti žemuosius ir aukštuosius tonus naudojantis „žemyn“ ir „aukštyn“ mygtukais arba nekeisti diskanto ir žemųjų dažnių bei klausytis muzikos tokios, kokia ji buvo įrašyta. Diskanto ir žemųjų dažnių reguliavimas suteikia galimybę klausytis muzikos taip, kaip pageidaujate.

 • Motorizuotas CD dėklas patogiam naudojimui

  Motorizuotos stumdomos priekinės durelės suteikia dar daugiau lengvumo šios sistemos glotniam dizainui. Stilingos ir funkcinės durelės švelniai pakelia ir nuleidžia diskus vienu mygtuko paspaudimu, kai tik norite pakeisti muziką. Paprasčiausiai atsiloškite ir mėgaukitės dinamišku garsu, žiūrėdami į grojantį diską per permatomą langelį.

 • Kopijuokite savo mėgstamą CD į MP3

  Paprasčiausiai prijunkite savo USB duomenų saugojimo įrenginį prie USB jungties „Philips“ garso sistemoje ir pradėkite savo mėgstamos muzikos įrašymą iš CD į USB prietaisą arba MP3 grotuvą - vienu judesiu - tam nereikia kompiuterio. Taigi galite sukurti MP3 bylas naudodamiesi tiesioginiu MP3 įrašymu.

 • 150W RMS bendra išvesties galia

  Ši sistema turi 150W RMS bendros išvesties galią. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti