Heritage Audio

Komponentinė Hi-Fi sistema

  Heritage Audio

  Komponentinė Hi-Fi sistema

  Sužavėti garsų

  Pasinerkite į audiofilų kokybės garsą, skleidžiamą iš akustinės hi-fi sistemos su „Philips“ komponentais, kurioje naudojamas šilkinis kupolo formos aukšto dažnio garsiakalbis. Be to, medinis garsiakalbių korpusas ir aliumininis blokas pagerina garso kokybę, užtikrindamas tikslumą ir garso valdymą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Heritage Audio Komponentinė Hi-Fi sistema

Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas, 60 W MCM770/12 Surasti panašius produktus

Sužavėti garsų

Mėgaukitės aukščiausios kokybės muzika

 • Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas krištolo skaidrumo garsui

  Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas krištolo skaidrumo garsui

  Šilkinis aukštų tonų stiprintuvas turi diafragmą, pagamintą iš šilko, kuris yra labiausiai tinkamas iš visų įprastai naudojamų aukštų tonų stiprintuvuose. Diafragmoje naudojamas šilkas turi puikias garso slopinimo savybes, o jo minkšta tekstūra užtikrina minimalų akustinį pasiskirstymą. To pasekoje, šilkinio aukštų tonų stiprintuvo sukuriamas garsas yra švelnus, šiltas ir turi platų diapazoną.

 • Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis užtikrina geresnį garso signalą, palyginus su kitomis tradicinėmis jungtimis. Ji taip pat sumažina elektros signalo iš stiprintuvo į garsiakalbio dėžę praradimo galimybę, todėl garso atkūrimas yra labai artimas realybei.

 • Mediniai garsiakalbiai natūraliam garsui

  Mediniai garsiakalbiai natūraliam garsui

  Gamta mums duoda tai, ką turi geriausio. Medis yra tikrai ne paskutinėje vietoje. Jis turi akustines savybes, kurios unikaliai tinka naudoti garso prietaisuose ir instrumentuose. Muzikiniai instrumentai tokie, kaip pianinas ir smuikas, yra pagaminti iš medžio dėl tos pačios priežasties, kodėl ir šie garsiakalbiai yra padengti medžiu. Puikus sodrus ir tikroviškas klausymosi potyris, kurį suteikia šie mediniai garsiakalbiai.

 • Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas optimaliam muzikos stiliaus nustatymui

  Skaitmeninis garso valdymas siūlo galimybę iš anksto nustatyti „Jazz“, „Rock“, „Pop“ ir „Classic“ valdymą, kurį galite naudoti įvairių muzikos stilių dažnių optimizavimui. Kiekvienas režimas naudoja grafinio suvienodinimo technologiją, kuri automatiškai suderina garso balansą ir padidina svarbiausius jūsų pasirinkto muzikos stiliaus garso dažnius. Be to, skaitmeninis garso valdymas padeda mėgautis muzika, kruopščiai reguliuojant garso balansą ir derinant grojamos muzikos tipą.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Kokybiška aliuminio korpuso išvaizda ir puikus potyris

  Aliuminio lydinio korpusas yra lengvas ir gali atlaikyti aukštą aplinkos temperatūrą. Jis yra ypač tvirtas ir atsparus korozijai.

 • „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado, ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

 • Aukštos kokybės komponentinis dizainas su stovu

  Aukštos kokybės komponentinis dizainas su stovu

  Komponentinio dizaino mikrosistema turi stovą su keturiais trikojais. Ji gali apsaugoti nuo bet kokio garso dažnių iškraipymo, kurį sukelia vibracija, perkaitymas ir elektromagnetiniai trikdžiai, sklindantys iš stiprintuvo į CD dėklą, todėl rezultatas yra tolygaus ir puikaus garso atkūrimas.

 • Žemų dažnių ir aukštų tonų garsumo padidinimas

  Garso spektre aukšti ir žemi dažniai yra palyginus mažiau girdimi žmogaus ausiai - ypač esant tyliam garsui. Aktyvuodami garsumo funkciją, sustiprinsite žemus ir aukštus dažnius, todėl galėsite mėgautis labiau subalansuotu garsu.

 • 60W RMS bendra išvesties galia

  Ši sistema turi 60W RMS bendros išvesties galią. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti