Garsiakalbių sistema

  Išskirtinis garso bokštas

  Mėgaukitės vakarėliu lyg klube net 1000 W galia ir „NX Bass“ technologijos atkuriamais galingais žemaisiais dažniais. Leiskite muziką belaidžiu ryšiu iš „Bluetooth“ palaikančių įrenginių, MP3 CD, USB ir kitų įrenginių su garso įvestimi. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Išskirtinis garso bokštas

 • 260 K LED lemputės puikiai vakarėlio aplinkai

  260 K LED lemputės puikiai vakarėlio aplinkai

  Tūkstančiais spalvotų lempučių, kurios mirksi ir šviečia pagal muziką, sukursite tobulą ir aistringą vakarėlio aplinką. Pasirinkite vakarėlio temai tinkančias lempučių spalvas arba naudokite vieną iš daugelio sistemos užprogramuotų variantų. Spustelėkite NX žemųjų dažnių mygtuką, kad šviesų šou būtų dar intensyvesnis.

 • NX žemųjų dažnių mygtukas – galingas garsas ir šviesų efektai akimirksniu

  NX žemųjų dažnių mygtukas – galingas garsas ir šviesų efektai akimirksniu

  Šis mygtukas yra visame asortimente. NX žemųjų dažnių funkcija laikinai padidina žemuosius dažnius ir garsumą iki ekstremalaus lygio. Tiesiog spustelėkite NX žemųjų dažnių mygtuką ir pasiekite visą garsą, mėgaukitės laukiniais šviesų efektais ir net savo kaulais pajuskite žemųjų dažnių galią.

 • Transliuokite muziką per „Bluetooth®“

  Transliuokite muziką per „Bluetooth®“

  Jei išmaniajame telefone, planšetėje ar kompiuteryje turite sukaupę didelę muzikos kolekciją, transliuokite ją į NITRO sistemą naudodami „Bluetooth®“ belaidį muzikos srautinį perdavimą ir mėgaukitės neįtikėtinu skambesiu. Mėgautis galingu garsu lengva ir patogu.

 • Kopijuokite muziką iš CD į USB įrenginį

  Kopijuokite muziką iš CD į USB įrenginį
 • 1000 W RMS bendra išvesties galia

  RMS („Root Mean Square“) yra tipiškas garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamą garso galią. Iš esmės, stiprintuvai yra ribojami elektros energijos, kurią jie sustiprina, ir garsiakalbių, kurie paverčia elektros energiją garso energija, neiškraipant garso signalo. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Susiekite su savuoju NFC įrenginiu vienu palietimu

  Susiekite su savuoju NFC įrenginiu vienu palietimu be jokio vargo. Šalin sudėtingus belaidžius ausinių siejimus. Mūsų naująją NFC technologiją lengva ir paprasta naudoti: NFC išmanųjį įrenginį susiesite vos vienu palietimu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti