Originalus radijas

  Originalus radijas

  Originalus radijas

  Prisiminkite senus gerus laikus su originaliu radiju. 6-ojo dešimtmečio žavesys, perimtas iš 1955 m. „Philips“ radijo dizaino, dera su išskirtiniu garsu ir suteikia jums galimybę mėgautis galingais žemaisiais dažniais per „Bass Reflex“ garsiakalbių sistemą ir itin aiškiu DAB+ ir FM radijo garsu bei belaidžiu muzikos transliavimu iš išmaniųjų įrenginių per „Bluetooth“ Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Originalus radijas

„Bluetooth®“, DAB+, FM, Įkrovimui skirtas USB prievadas, 20 W ORT7500/10 Surasti panašius produktus

Originalus radijas

 • Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Dėl garsiakalbių sistemos su žemųjų dažnių atspindžio funkcija sodriais žemaisiais dažniais galite mėgautis iš kompaktiškų garsiakalbių sistemos. Ši sistema skiriasi nuo kitų įprastinių garsiakalbių sistemų, nes joje yra papildomas žemųjų dažnių vamzdis, kuris akustiškai suderintas su žemųjų dažnių garsiakalbiu, todėl iš sistemos skleidžiami optimalūs žemieji garsai. To rezultatas – sodresni ir mažiau iškraipyti žemųjų dažnių garsai. Sistema veikia rezonuodama oro srautą žemųjų dažnių vamzdyje ir sukurdama tokią pat vibraciją kaip įprastiniuose žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiams būdingu jautrumu sistema išplečia bendrą žemųjų dažnių garsų diapazoną ir sukuria visiškai naują tokių garsų dimensiją.

 • Automatinis laiko sinchronizavimas be jokių vargų užtikrina tikslų laiką

  Automatinis laiko sinchronizavimas be jokių vargų užtikrina tikslų laiką

  Jeigu jūsų laikrodyje su radiju yra automatinio laiko nustatymo funkcija, jums net nereikia nustatyti laiko. Laikrodis sinchronizuojamas su radijo signalais automatiškai, net kai yra išjungtas. Jis savaime atsinaujina per vieną minutę, kai reikalingas skubus koregavimas, ir nuolatos atlieka sinchronizavimą su radijo signalais, kad visada palaikytų tikslų laiką. Kai tik pirmą kartą išpakavote laikrodį-radiją iš dėžutės ir kol nedings maitinimas, galėsite pasikliauti šiuo „Philips“ gaminiu, be rūpesčių ir patikimai pateikiančiu tikslų laiką.

 • Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Yra apšviestas LCD ekranas, todėl vos pažvelgę galėsite aiškiai peržiūrėti informaciją ir naudotis prietaisu net esant prieblandai.

 • Šiuolaikiška legendinio „Philetta“ dizaino interpretacija

  Šiuolaikiška legendinio „Philetta“ dizaino interpretacija

  Įkvėptas 1955 metų originalaus radijo – šis originalus radijas perėmė neužmirštamus elementus iš legendinio 1955 metų „Philips“ radijo imtuvo, dar vadinamo „Philetta 254“. Savo laiku šis kompaktiškas radijas džiugino savo klausytojus paprastu dizainu, stipriu garsu ir itin aiškiu priėmimu. „Philips“ radijo imtuvų ištakos siekia 1927 metus. Per dešimtmečius daugelis modelių tapo gerai žinomomis radijo legendomis ir kolekcionierių vertinamais gaminiais.

 • Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Tereikia vieno paprasto sujungimo, ir galėsite mėgautis visa savo muzika iš nešiojamųjų įrenginių ir kompiuterių. Paprasčiausiai prijunkite įrenginį prie „Philips“ komplekto garso įvesties (3,5 mm) prievado. Kompiuteriai paprastai jungiami per ausinių išvesties lizdą. Prisijungę galite mėgautis visa savo muzikos kolekcija tiesiogiai per aukštos kokybės garsiakalbių komplektą. „Philips“ tiesiog perteikia geresnį garsą.

 • Mobiliojo telefono ir kompiuterio muzikos atkūrimas naudojant „Bluetooth“ technologiją

  Mobiliojo telefono ir kompiuterio muzikos atkūrimas naudojant „Bluetooth“ technologiją
 • Integruotas laikrodžio ekranas

  Integruotas laikrodžio ekranas
 • Išankstinis skaitmeninis 30 nustatomų stočių pasirinkimas ypatingam patogumui

  Skaitmeninis radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • USB įkrovimas

  Naudojant USB įkrovimo prievadą galima įkrauti mobiliuosius įrenginius, pvz., išmaniuosius telefonus, „iPhone“, „iPad“

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti