Klasikinė garso mikrosistema

  Vėl galite leisti garso plokšteles

  Originalus patefonas, primenantis legendinį 1965 m. „Philips“ AG4131 įrašų leistuvą, turi puikų garsiakalbį, yra dinamiškai subalansuotas bei palaiko belaidį „Bluetooth“ transliavimą ir USB kopijavimą MP3 įrašymui. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Klasikinė garso mikrosistema

„Bluetooth®“, Patefonas vini. plokštelių įr. leisti, Kopijuokite LP, CD, FM į USB, 4W OTT2000/12 Surasti panašius produktus

Vėl galite leisti garso plokšteles

su patefonu ir belaidžiu muzikos transliavimu

 • Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvesties jungtis leidžia tiesiogiai atkurti muziką iš nešiojamųjų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, garso įvestį naudoti labai patogu, nes visa, ko jums reikia, – prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • FM išankstinis funkcijų nustatymas

  FM išankstinis funkcijų nustatymas

  Skaitmeninis FM radijas siūlo papildomų muzikos kolekcijos parinkčių „Philips“ garso sistemoje. Paprasčiausiai suraskite norimą stotį, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Su iš anksto nustatyta radijo stotimi, kurią galima išsaugoti, galite greitai pasiekti savo mėgstamą radijo stotį ir nereikia kiekvieną kartą iš naujo nustatyti dažnių.

 • Leiskite MP3-CD, CD ir CD-R/RW\

  Leiskite MP3-CD, CD ir CD-R/RW\

  MP3 („MPEG 1 Audio layer“ 7,6 cm (3 col.) yra revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant didelės skaitmeninės muzikos rinkmenos gali būti sumažinamos iki 10 kartų, radikaliai nepakeičiant garso kokybės. MP3 tapo standartiniu garso glaudinimo formatu, naudojamu pasauliniame žiniatinklyje, jis suteikia galimybę greitai ir lengvai persiųsti garso rinkmeną.

 • „USB Direct“ lengvai MP3 muzikos perklausai

  „USB Direct“ lengvai MP3 muzikos perklausai

  Dėl neribojamo failų persiunčiamumo galite mėgautis patogia ir malonia prieiga prie daugiau skaitmeninės muzikos įrašų naudodamiesi integruotu „USB Direct“.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • „Bluetooth®“ arba kopijuokite muziką iš LP, CD, FM į USB įrenginį

  „Bluetooth®“ arba kopijuokite muziką iš LP, CD, FM į USB įrenginį

  Naudodamiesi šia išmania funkcija, galite lengvai klausytis visų muzikos įrašų per savo „Hi-Fi“ sistemą tiesiai iš nešiojamojo MP3 grotuvo. Paprasčiausiai klausykite pageidaujamą muziką per „Bluetooth®“ arba nukopijuokite muziką iš LP, CD diskų, radijo programų arba persiųskite muziką tiesiai iš savo sistemos į USB įrenginį. Išsaugokite savo mėgstamus LP įrašus ir konvertuokite jų turinį į MP3 formatą nenaudodami kompiuterio. Be to, galite iš anksto nustatyti savo sistemos laikmatį, kad įrašytų jūsų mėgstamą radijo laidą ir ji automatiškai įrašys laidą į USB įrenginį.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti