DVD playback

  Nešiojamasis DVD grotuvas

  Filmai ir žaidimai keliauja kartu

  Mėgaukitės nešiojamojo PD7010 DVD grotuvo žaidimų funkcija. Tegul jūsų vaikai džiaugiasi belaidžiu pultu valdomais žaidimais. Be to, 18 cm (7 in) LCD ekrane galite lepintis DVD filmais, klausytis MP3 CD / CD diskų muzikos ir peržiūrėti JPEG nuotraukas keliaudami. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Filmai ir žaidimai keliauja kartu

su belaidžiu žaidimo pulteliu ir 20 žaidimų

 • MP3-CD, CD ir CD-RW atkūrimas

  MP3-CD, CD ir CD-RW atkūrimas

  MP3 – revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant dideli skaitmeniniai muzikos failai gali būti sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. Viename CD diske telpa iki 10 valandų muzikos.

 • Peržiūrėkite JPEG vaizdus iš nuotraukų disko

  Peržiūrėkite JPEG vaizdus iš nuotraukų disko

  Leiskite JPEG nuotraukas, įrašytas diskuose. Atkurkite įsimintinas akimirkas su šeima ir draugais, kada tik norite!

 • Naudodami integruotą bateriją įrašų atkūrimu galite mėgautis iki 3 trijų valandų*

  Naudodami integruotą bateriją įrašų atkūrimu galite mėgautis iki 3 trijų valandų*

  Šiame „Philips“ yra kompaktiška integruota įkraunama baterija, todėl įrašais galėsite mėgautis ilgiau. Iki 3 valandų nepertraukiamo filmų, nuotraukų ir muzikos atkūrimo – ir tai tik vieną kartą įkrovus. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite grotuvą – argi ne paprasta.

 • Suderinamas su DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD diskais

  Suderinamas su DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD diskais

  „Philips“ nešiojamasis DVD grotuvas gali būti naudojamas su daugeliu DVD ir CD diskų, kuriais prekiaujama rinkoje. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD ir CD diskai – visus juos galima paleisti DVD grotuvu. DVD+/-R yra DVD diskų įrenginio, kuriuo galima naudoti abu įprastinius įrašomuosius DVD formatus, trumpinys. Taip pat DVD+/-RW priima abu įprastinius perrašomųjų diskų tipus.

 • 17,8 cm (7 in) TFT spalvotas LCD ekranas – kokybiško vaizdo peržiūra

  17,8 cm (7 in) TFT spalvotas LCD ekranas – kokybiško vaizdo peržiūra

  Didelės skiriamosios gebos spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai.

 • Pridedamas automobilinis adapteris

  Pridedamas automobilinis adapteris

  Šis grotuvas parduodamas su patogiu automobiliniu priedu, leidžiančiu sustiprinti filmų žiūrėjimo pojūčius keliaujant. Šis automobilinis adapteris suteikia galimybę įkrauti grotuvą naudojant cigarečių degiklio įkroviklį. Paruošti nešiojamąjį grotuvą dar niekada nebuvo taip lengva.

 • Pridedamas automobilinis tvirtinimo krepšelis, kad prietaisą būtų patogiau naudoti automobilyje

  Pridedamas automobilinis tvirtinimo krepšelis, kad prietaisą būtų patogiau naudoti automobilyje

  Nešiojamąjį DVD grotuvą lengvai pritvirtinsite prie sėdynės galvos atramos. DVD filmais galėsite mėgautis keliaudami.

 • Pridedamas žaidimų CD diskas – smaginkitės iškart

  Šis grotuvas pristatomas su papildomu žaidimų CD disku, kad būtų dar smagiau. Tiesiog įdėkite žaidimų CD diską į diskų įrenginį ir mėgaukitės papildoma pramoga kelyje.

 • Tikslus tęsimas dingus maitinimui

  DVD vaizdo grotuvas prisimena, kurioje vietoje baigėte žiūrėti praėjusį kartą, kai jis buvo išjungtas arba dingo maitinimas. Jeigu neįdėjote žiūrėti kito disko, grotuvas tęs rodymą nuo tos vietos, kurioje sustojote paskutinį kartą, tiesiog vėl paleisdamas diską. Gyvenimas taps gerokai paprastesnis!

 • Belaidė žaidimų klaviatūra linksmybėms be rūpesčių

  Skirtingai nei kitos žaidimų konsolės su laidais, šis grotuvas yra su infraraudonaisiais spinduliais. Belaidė žaidimų konsolė išlaisvins jus ir padės mėgautis tuo valandų valandas.

 • „DivX Certified“ – kad galėtumėte atkurti standartinius „DivX“ vaizdo įrašus

  Dėl „DivX®“ palaikymo galite mėgautis „DivX“ koduotais vaizdo įrašais ir filmais iš interneto, įskaitant įsigytus Holivudo filmus. „DivX“ medijos formatas veikia naudojant MPEG-4 vaizdo įrašų glaudinimo technologiją, kuri leidžia didelius failus, pavyzdžiui, filmus, pristatomuosius vaizdo įrašus ir muzikos vaizdo klipus, išsaugoti tokiose laikmenose kaip CD-R/RW ir DVD įrašomieji diskai, USB atmintinės ir kitos atminties kortelės bei atkurti naudojant „DivX Certified® Philips“ įrenginį.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Baterijos eksploatavimo laikas priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Atkūrimo laikas naudojant bateriją yra apytikslis ir priklauso nuo naudojimo sąlygų. Jei norite pailginti baterijos eksploatavimo laiką, iki minimumo sumažinkite LCD fono apšvietimą, prijunkite ausines (nenaudokite integruotų garsiakalbių) ir klausykitės vidutiniu garsumu, gaminį naudokite esant kambario temperatūrai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti