DVD playback

  Nešiojamasis DVD grotuvas

  DVD filmai keliaujant

  Atsisėskite, atsipalaiduokite ir žiūrėkite kino filmus keliaudami 17,8 cm (7 in) įstrižainės TFT LCD ekrane PET706. Mėgaukitės mėgstamais DVD filmais, MP3-CD ir CD muzika arba peržiūrėkite JPEG nuotraukas bet kuriuo metu ir bet kur.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

DVD filmai keliaujant

 • Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Galimybė rodyti daugelį formatų leidžia peržiūrėti vaizdus kelyje ir leisti daugumą diskų formatų – tad tiks beveik visi diskai ir bus garantuotas žiūrėjimo malonumas.

 • 17,8 cm (7 in) TFT spalvotas LCD ekranas – kokybiško vaizdo peržiūra

  17,8 cm (7 in) TFT spalvotas LCD ekranas – kokybiško vaizdo peržiūra

  Didelės skiriamosios gebos spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai.

 • Žiūrėkite filmus 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

  Žiūrėkite filmus 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

  Rodykite ir dalykitės filmais bei skaitmeninėmis nuotraukomis su draugais ir šeimos nariais. 16:9 plačiaekranio vaizdo kraštinių santykis yra standartas, naudojamas visose didelės raiškos skaitmeninės televizijos transliacijose. Grotuvo 16:9 kraštinių santykis suteikia galimybę rodyti vaizdą be juostų viršuje ir apačioje be kokybės prastinimo, kurį lemia mastelio keitimas, vaizdo reguliavimas, kad jis tilptų į kitokio dydžio ekraną.

 • Integruoti kokybiški stereogarsiakalbiai

  Integruoti kokybiški stereogarsiakalbiai

  Stereogarsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis kokybišku garsu ir daryti tai laisvai. Klausykitės muzikos bet kada ir bet kur naudodami integruotuosius stereogarsiakalbius – tiesiog atjunkite ausines ir išgirsite muziką.

 • Naudojant įkraunamą bateriją filmus galima žiūrėti net 2 val.*

  Naudojant įkraunamą bateriją filmus galima žiūrėti net 2 val.*

  Šiame „Philips“ grotuve yra kompaktiška integruota įkraunama baterija, todėl įrašais galėsite mėgautis ilgiau. Iki 2 valandų nepertraukiamo filmų, nuotraukų ir muzikos atkūrimo – ir tai tik vieną kartą įkrovus. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite grotuvą – argi ne paprasta.

 • Linksminkitės kartu su kitais – yra dvigubi ausinių lizdai

  Linksminkitės kartu su kitais – yra dvigubi ausinių lizdai

  Dėl dvigubų ausinių lizdų kartu su kitais galite klausytis vieno įrašo. Čiupkite ausines, prisiglauskite prie draugo ar mylimojo ir klausytis bus dvigubai maloniau!

 • Aut. adap. ir plonas nuot. vald. pultas

  Šis nešiojamasis DVD grotuvas yra su automobiliniu adapteriu ir plonu nuotolinio valdymo pultu. Važiuodami įjunkite automobilio adapterį į cigarečių pridegimo lizdą ir įkraukite grotuvą. Neteks nerimauti dėl to, kad žiūrint filmą ar žaidžiant žaidimą baterija gali išsikrauti. Kredito kortelės dydžio nuotolinio valdymo pultas puikiai tinka kelionėje, nes užima mažai vietos ir visur telpa.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti