DVD playback

  Nešiojamasis DVD grotuvas

  Kino filmai DVD ir „DivX®“ formatu keliaujant

  Lepinkitės filmais itin stilingo PET821 televizoriaus 21,6 cm (8,5 in) plačiame spalviniame LCD ekrane. Optimalios kokybės vaizdą ekrane jums garantuos technologija „Philips Zero Bright Dot™“. Mėgaukitės DVD, „DivX®“, MPEG4 filmais ir MP3/WMA-CD muzika keliaudami!

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Kino filmai DVD ir „DivX®“ formatu keliaujant

„Zero Bright Dot™“ – nepriekaištinga vaizdo kokybė

 • Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Su „DivX®“ funkcija galite patogiai mėgautis „DivX®“ koduotais vaizdo įrašais savo svetainėje. DivX medijos formatas yra MPEG4 paremta vaizdo glaudinimo technologija, kuri leidžia saugoti didesnes bylas: filmus, anonsus ir muzikinius klipus CD-R/RW, atminties kortelėse ir DVD įrašomų diskų laikmenose. „DivX®“ kompaktinius diskus galima žiūrėti tam tikruose DVD grotuvuose, DVD įrašytuvuose ir namų kino sistemose.

 • Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Leiskite MP3/WMA-CD, CD ir CD-RW diskus

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „Philips“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Galimybė rodyti daugelį formatų leidžia peržiūrėti vaizdus kelyje ir leisti daugumą diskų formatų – tad tiks beveik visi diskai ir bus garantuotas žiūrėjimo malonumas.

 • su 21,6 cm (8,5 in) plačiaekraniu LCD ekranu, kad vaizdas būtų kokybiškas

  su 21,6 cm (8,5 in) plačiaekraniu LCD ekranu, kad vaizdas būtų kokybiškas

  Didelės skiriamosios gebos spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai.

 • Žiūrėkite filmus 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

  Žiūrėkite filmus 16:9 plačiaekranio vaizdo formatu

  Rodykite ir dalykitės filmais bei skaitmeninėmis nuotraukomis su draugais ir šeimos nariais. 16:9 plačiaekranio vaizdo kraštinių santykis yra standartas, naudojamas visose didelės raiškos skaitmeninės televizijos transliacijose. Grotuvo 16:9 kraštinių santykis suteikia galimybę rodyti vaizdą be juostų viršuje ir apačioje be kokybės prastinimo, kurį lemia mastelio keitimas, vaizdo reguliavimas, kad jis tilptų į kitokio dydžio ekraną.

 • Integruoti kokybiški stereogarsiakalbiai

  Integruoti kokybiški stereogarsiakalbiai

  Stereogarsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis kokybišku garsu ir daryti tai laisvai. Klausykitės muzikos bet kada ir bet kur naudodami integruotuosius stereogarsiakalbius – tiesiog atjunkite ausines ir išgirsite muziką.

 • Linksminkitės kartu su kitais – yra dvigubi ausinių lizdai

  Linksminkitės kartu su kitais – yra dvigubi ausinių lizdai

  Dėl dvigubų ausinių lizdų kartu su kitais galite klausytis vieno įrašo. Čiupkite ausines, prisiglauskite prie draugo ar mylimojo ir klausytis bus dvigubai maloniau!

 • „Zero Bright Dot™“ ekranas – optimali kokybė

  LCD ekrane jus džiugins aukščiausios kokybės vaizdai, kuriuose nebus erzinančių tuščių taškų. LCD ekranai paprastai turi trūkumų, kurie vadinasi „šviesūs taškai“. Tam tikras tokių taškų skaičius kažkada buvo laikomas neišvengiamu šalutiniu poveikiu dėl masinės LCD gamybos. Griežta „Philips“ kokybės kontrolės tvarka, kuri taikoma mūsų nešiojamiesiems DVD grotuvams, gaminant LCD netoleruoja šviesių taškų. Jei norite optimalios kokybės ekrano, rinkitės nešiojamuosius DVD grotuvus su „Philips Zero Bright Dot™“.

 • Aut. adap. ir plonas nuot. vald. pultas

  Šis nešiojamasis DVD grotuvas yra su automobiliniu adapteriu ir plonu nuotolinio valdymo pultu. Važiuodami įjunkite automobilio adapterį į cigarečių pridegimo lizdą ir įkraukite grotuvą. Neteks nerimauti dėl to, kad žiūrint filmą ar žaidžiant žaidimą baterija gali išsikrauti. Kredito kortelės dydžio nuotolinio valdymo pultas puikiai tinka kelionėje, nes užima mažai vietos ir visur telpa.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Baterijos eksploatavimo laikas priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • „Windows Media“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.
 • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti