Nešiojamas televizorius

  Nešiojamas televizorius

  Bet kuriame kambaryje

  Mėgaukitės pramogomis žiūrėdami „Philips“ nešiojamąjį televizorių PT9000. 23 cm / 9 in didelės skiriamosios gebos LCD ekranas prikelia televiziją, skaitmeninius vaizdo klipus ir nuotraukas naujam gyvenimui. Naudodami specialų montavimo rinkinį galėsite greitai sumontuoti jį virtuvėje. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nešiojamas televizorius

23 cm/9 colių skaitmeninis LCD, 2 val. įrašų, DTV PT9000/12 Surasti panašius produktus

Bet kuriame kambaryje

galite žiūrėti televiziją, vaizdo įrašus, nuotraukas ir klausytis muzikos

 • 22,9 cm (9 in) didelio tankio (800 x 480 piks.) LCD ekranas

  22,9 cm (9 in) didelio tankio (800 x 480 piks.) LCD ekranas

  Didelės skiriamosios gebos (800x480 piks.) spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai.

 • Hibridinis televizijos signalo imtuvas analoginiam ir skaitmeniniam signalui priimti

  Hibridinis televizijos signalo imtuvas analoginiam ir skaitmeniniam signalui priimti

  Su hibridiniu televizijos imtuvu galėsite žiūrėti visus kanalus, tiek skaitmeninius, tiek analoginius. Transliuojančioms bendrovėms pereinant prie skaitmeninių transliacijų su hibridiniu televizijos imtuvu galėsite žiūrėti ir analoginius kanalus, o vėliau – skaitmeninius. Tiek šiuo metu, tiek ateityje galėsite mėgautis sklandžiomis transliacijomis – nieko nereikės keisti.

 • USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  Mėgaukitės greita ir patogia prieiga prie siunčiamų nuotraukų, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenų, naudodamiesi USB 2.0. Taip pat mėgaukitės didesne talpa, saugodami savo nuotraukas, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenas savo „Philips“ grotuve, įdėję SD kortelę į integruotą SD lizdą.

 • Naudojant įkraunamą bateriją filmus galima žiūrėti net 2 val.*

  Naudojant įkraunamą bateriją filmus galima žiūrėti net 2 val.*

  Šiame „Philips“ grotuve yra kompaktiška integruota įkraunama baterija, todėl įrašais galėsite mėgautis ilgiau. Iki 2 valandų nepertraukiamo filmų, nuotraukų ir muzikos atkūrimo – ir tai tik vieną kartą įkrovus. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite grotuvą – argi ne paprasta.

 • Atkurkite MP3 ir WMA muzikos įrašus

  Atkurkite MP3 ir WMA muzikos įrašus
 • Maisto ruošimo laikmatis

  Laikmatis bus naudongas ruošiant maistą. Paprasta programuoti, kad laikas būtų rodomas tiek didėjančia, tiek mažėjančia kryptimi, todėl tikrai nepamiršite, ką ruošiate.

 • Laikrodis, nuotraukų seansai ir muzikos įrašai

  Šis nešiojamasis televizorius perkels skaitmenines pramogas į jūsų virtuvę, todėl neteks liūdėti ruošiant valgį ar valgant. Žiūrėkite savo mėgstamas nuotraukas, paleiskite nuotraukų demonstraciją arba klausykitės muzikos. Kadangi rodomas laikrodis, visuomet žinosite, kiek yra laiko.

 • „DivX Certified“ – kad galėtumėte atkurti standartinius „DivX“ vaizdo įrašus

  Dėl „DivX®“ palaikymo galite mėgautis „DivX“ koduotais vaizdo įrašais ir filmais iš interneto, įskaitant įsigytus Holivudo filmus. „DivX“ medijos formatas veikia naudojant MPEG-4 vaizdo įrašų glaudinimo technologiją, kuri leidžia didelius failus, pavyzdžiui, filmus, pristatomuosius vaizdo įrašus ir muzikos vaizdo klipus, išsaugoti tokiose laikmenose kaip CD-R/RW ir DVD įrašomieji diskai, USB atmintinės ir kitos atminties kortelės bei atkurti naudojant „DivX Certified® Philips“ įrenginį.

 • Paprasta montuoti, nes yra rėmelis, skirtas tvirtinti po spintele

  Neužims vietos ant spintelės, nes galėsite grotuvą tvirtinti po virtuvės stalviršiu.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atkūrimo laikas naudojant bateriją yra apytikslis ir priklauso nuo naudojimo sąlygų. Jei norite pailginti baterijos eksploatavimo laiką, iki minimumo sumažinkite LCD fono apšvietimą, prijunkite ausines (nenaudokite integruotų garsiakalbių) ir klausykitės vidutiniu garsumu, gaminį naudokite esant kambario temperatūrai.
 • Baterijos eksploatavimo laikas priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • „DivX“, „DivX Certified“ ir susiję logotipai yra „DivXNetworks, Inc.“ prekių ženklai ir naudojami pagal licenciją.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti