Nešiojamas televizorius

  Nešiojamas televizorius

  Mėgaukitės nešiojamuoju hibridiniu televizoriumi

  Turėdami šį nešiojamąjį televizorių galite mėgautis skaitmeninės TV, elektroninio programų gido ir skaitmeninės kokybės privalumais. Galite peržiūrėti nuotraukas, „DivX“ vaizdo įrašus ir klausytis MP3/WMA muzikos pasinaudoję jame integruotu USB ir SD kortelės lizdu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nešiojamas televizorius

su 25, 9 cm (10, 2 col.) plačiaekr. LCD PVD1079/12 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės nešiojamuoju hibridiniu televizoriumi

Su USB 2.0 ir SD kortelės lizdais, skirtais skaitmeniniams failams

 • Palaikomas DVB-T standartas, kad galėtumėte jungtis prie laisvai transliuojamų skaitmeninių TV ir radijo kanalų

  Palaikomas DVB-T standartas, kad galėtumėte jungtis prie laisvai transliuojamų skaitmeninių TV ir radijo kanalų

  Dar daugiau pramogų ir skaitmeninių kanalų programų – ir viskas nemokamai. Su DVB-T (angl. „Digital Video Broadcasting-Terrestrial“ – skaitmeninis vaizdo transliavimas – antžeminė televizija) galite priimti Europoje laisvai transliuojamas skaitmenines TV ir radijo programas. Signalas išlieka skaitmeninis visame perdavimo trakte, todėl jo kokybė labai gera.

 • Naudodami integruotą bateriją įrašų atkūrimu galite mėgautis iki 3 trijų valandų*

  Naudodami integruotą bateriją įrašų atkūrimu galite mėgautis iki 3 trijų valandų*

  Šiame „Philips“ yra kompaktiška integruota įkraunama baterija, todėl įrašais galėsite mėgautis ilgiau. Iki 3 valandų nepertraukiamo filmų, nuotraukų ir muzikos atkūrimo – ir tai tik vieną kartą įkrovus. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite grotuvą – argi ne paprasta.

 • USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  USB 2.0 jungtis ir SD atminties kortelės lizdas

  Mėgaukitės greita ir patogia prieiga prie siunčiamų nuotraukų, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenų, naudodamiesi USB 2.0. Taip pat mėgaukitės didesne talpa, saugodami savo nuotraukas, vaizdo ir MP3 muzikos rinkmenas savo „Philips“ grotuve, įdėję SD kortelę į integruotą SD lizdą.

 • Atkurkite MP3 ir WMA muzikos įrašus

  Atkurkite MP3 ir WMA muzikos įrašus
 • „Zero Bright Dot™“ ekranas – optimali kokybė

  LCD ekrane jus džiugins aukščiausios kokybės vaizdai, kuriuose nebus erzinančių tuščių taškų. LCD ekranai paprastai turi trūkumų, kurie vadinasi „šviesūs taškai“. Tam tikras tokių taškų skaičius kažkada buvo laikomas neišvengiamu šalutiniu poveikiu dėl masinės LCD gamybos. Griežta „Philips“ kokybės kontrolės tvarka, kuri taikoma mūsų nešiojamiesiems DVD grotuvams, gaminant LCD netoleruoja šviesių taškų. Jei norite optimalios kokybės ekrano, rinkitės nešiojamuosius DVD grotuvus su „Philips Zero Bright Dot™“.

 • Atkurkite „DivX®“ ir MPEG4 formato filmus

  Su „DivX®“ funkcija galite patogiai mėgautis „DivX®“ koduotais vaizdo įrašais savo svetainėje. „DivX“ formatas yra MPEG4 standartu paremta vaizdų glaudinimo technologija, kuri leidžia išsaugoti didelius failus, pvz., filmus, anonsus ir muzikinius vaizdo klipus tokiose laikmenose kaip CD-R / RW, atminties kortelėse ir DVD įrašomų diskų laikmenose. „DivX®“ kompaktinius diskus galima atkurti tam tikruose DVD grotuvuose, įrašančiuose DVD grotuvuose ir namų kino sistemose.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti