Saeco

  Saeco Incanto

  Automatinis espreso aparatas

  Puiki „Incanto“ linija: atskira klasė

  „Saeco Incanto“ linija

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puiki „Incanto“ linija: atskira klasė

Išbandykite kiekvieno kavos mėgėjo svajonę.

 • Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais

  Skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti, kad atsiskleistų visas kavos skonis. Galima pasirinkti 5 šio espreso kavos aparato grūdėtumo nustatymus – nuo smulkiausio malimo tirščiausiai espreso kavai iki rupiausio malimo kavai su grietinėle.

 • Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų

  Virimo elementas – „Saeco“ išradimas – tai automatiškai veikianti mūsų espreso kavos aparatų širdis. Priklausomai nuo modelio, virimo elementai lengvai pasiekiami iš priekio arba šono. Juos galima lengvai išimti ir išvalyti vandeniu iš čiaupo – taip užtikrinsite maksimalią higieną.

 • Reguliuojamas kavos virimo laikas, temperatūra ir stiprumas

  Reguliuojamas kavos virimo laikas, temperatūra ir stiprumas

  Automatiniais „Saeco“ kavos virimo aparatais paruošite tokios espreso kavos, kokią mėgstate: itin stiprios espreso arba vidutinio stiprumo kavos

 • SBS: patentuota reguliuojama espreso putos ir pagrindo struktūra

  SBS: patentuota reguliuojama espreso putos ir pagrindo struktūra

  „Saeco“ galite išskirtinai reguliuoti savo espreso stiprumą keisdami putos ir pagrindo struktūrą, kai pilate kavą. Tiesiog pasukdami rankenėlę galite paruošti kavą pagal savo skonį. Maža rankenėlė daug pakeičia.

 • Sistema „Nuo pupelės iki puodelio“

  Sistema „Nuo pupelės iki puodelio“

  Tai reiškia, kad kavos pupelės malamos šviežiai ir tiesiogiai apdorojamos kiekvienam gėrimui atskirai.

 • Puodelių šildytuvas

  Puodelių šildytuvas

  Naudodamiesi šia funkcija ne tik galite saugoti espreso puodelius ir stiklines tiesiog ant espreso aparato, bet ir iš anksto juos pašildyti, kad dar geriau atsiskleistų aromatas ir ilgai išsilaikytų puta

 • Klasikinis pieno putų plakiklis – skanios pieno putos

  Klasikinis pieno putų plakiklis – skanios pieno putos

  Šiame „Saeco“ espreso kavos aparate įmontuotas klasikinis pieno putų plakiklis, kurį meistrai vadina „Pannarello“ technologija. Jis skleidžia garus, todėl norėdami paruošti nuostabias pieno putas turite jį įmerkti į pieną. Pažadinkite savyje kavos ekspertą – paruoškite puikių gėrimų su pienu tradiciniu būdu!

 • Ergonomiškos kasdienės operacijos

  Ergonomiškos kasdienės operacijos

  „Philips-Saeco“ – patogumo sinonimas: pripilti naujų pupelių ar vandens, ištuštinti kavos atliekų dėžutę ar nuvarvėjimo padėklą bus lengva, nes visi skyreliai pasiekiami tiesiogiai.

 • Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

  Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

  „Saeco“ esapreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai įjungiant arba išjungiant aparatą, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliariai atliekama nuosėdų šalinimo procedūra užtikrina ilgesnį espreso aparato naudojimo laiką. Šis aparatas neragina jūsų pašalinti nuosėdas; nuosėdų šalinimo procesas pradedamas automatiškai, o ekrane pateikiami pranešimai, kada reikia įsiterpti ir jums. Dar niekada nebuvo taip lengva šalinti nuosėdas!

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti