„Smart All-in-One“ ekranas

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/s/s221c3afd_00/s221c3afd_00_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  „Smart All-in-One“ ekranas

  „Smart All-in-One“

  Atraskite naujas galimybes su „Philips Smart All-in-One“, kurį sukūrė „Android™“. Platus 21,5 colių daugiafunkcis jutiklinis ekranas perkelia į kitą lygmenį ir puikiai tinka transliuoti HD vaizdo įrašus, muziką, mokytis ir naršyti internete. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Smart All-in-One“ ekranas

„Android“, 22 (matomas 21, 5" / 54, 6 cm) S221C3AFD/00 Surasti panašius produktus

„Smart All-in-One“

Pasaulis jūsų rankose!

 • 16:9 plačiaekranis „Full HD“ ekranas – geriausi įspūdžiai žiūrint

  16:9 plačiaekranis „Full HD“ ekranas – geriausi įspūdžiai žiūrint

  „Smart All-in-One“ pasižymi 16:9 „Full HD“ (1920 x 1080 raiškos) ekranu, leidžiančiu pasinerti į jaudinančias pramogas. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • Nepriekaištingas stereofoninis garsas multimedijai

  Nepriekaištingas stereofoninis garsas multimedijai

  Mėgaukitės nepriekaištingu garsu iš integruotų stereofoninių garsiakalbių.

 • „SmartStand“ dizaino ypatybės, reguliavimas vienu palietimu – paruošta naudoti

  „SmartStand“ dizaino ypatybės, reguliavimas vienu palietimu – paruošta naudoti

  „Philips Smart All-in-One“ turi „SmartStand“, pasižymi maksimaliai reguliuojamu nukreipimu ir paprastu vieno palietimo valdymu. Lengvas „SmartStand“ reguliavimas leidžia jums jį naudoti įvairiose ergonomiškose padėtyse. Pakreipę į 60 laipsnių padėtį, galėsite naudotis ekranu natūraliai liesdami ir įvesdami arba galite naudoti jį vertikalioje padėtyje ir sėdėdami atlikti svarbius darbus.

 • Didelis, optinis daugiafunkcis liečiamasis ekranas, kad būtų lengva naršyti

  Atverkite naują „Philips Smart All-in-One“, kurį sukūrė „Android“. Dėl integruotos pažangios optinės daugiafunkcės lietimo technologijos dabar galite valdyti turinį jį gnybdami, keisdami mastelį, pasukdami, braukdami arba slinkdami. Ekranas didelis, todėl jums nereikės įsitempus žiūrėti į mažą, išmanųjį ekraną. Tekstas atvaizduojamas dideliu šriftu, o ekranas yra ryškus, todėl skaitydami elektronines knygas arba laikraščius nevarginsite akių. Didelis jutiklinis ekranas – tai tinkamas įrankis jūsų vaikų kūrybingumui atskleisti – vaikai galės piešti elektroniniu būdu, išmokti abėcėlę arba naudotis interaktyviomis mokomosiomis programomis.

 • Programų atsisiuntimai iš „Google Play™“ parduotuvės

  Mėgaukitės šauniomis programomis iš „Google Play™“ parduotuvės. Vieną kartą spustelėję programos piktogramą būsite perkelti į parduotuvę per „Wi-Fi“ ar eterneto ryšį. Atsisiųskite ir įdiekite pramogines, žaidimų, mokomąsias, biuro, nuotraukų, vaizdo įrašų, naujienų, socialinių tinklų ir t. t. programas, kurios pasiekiamos ir atnaujinamos iš parduotuvės. Aiški ir paprasta sąsaja leidžia intuityviai naršyti, todėl galite rūšiuoti pagal įvertinimą, kategoriją ar populiarumą.

 • Internetine vaizdo kamera ir mikrofonu bendraukite su šeima ir draugais

  Integruota internetinė vaizdo kamera, perduodanti neiškraipytus, ryškius ir sodrius vaizdus, leidžia jums palaikyti ryšį su šeima ir draugais. „Smart All-in-One“ ypatingai jautrus mikrofonas garantuoja, kad jūsų balsas skambėtų kuo aiškiau. Garso klausykitės per integruotus stereofoninius garsiakalbius arba prijunkite ausines ir mėgaukitės privačiu pokalbiu. Dėl šio nesudėtingo integruoto sprendimo jums nebereikės sukti galvos ir galėsite naudotis visada.

 • Išplėskite savo saugyklą su SDHC medija

  Sutalpinkite vis didėjančią biblioteką. Jūs galite padidinti saugyklos talpą naudodami integruotą išplėtimo lizdą ir prijungdami išorinę SDHC kortelę arba USB atmintinę.

 • USB šakotuvas su 4 prievadais – lengva prijungti

  USB šakotuvas leidžia naudotojui patogiai prijungti ir atkurti multimedijos įrenginius, pvz., USB atmintines, fotoaparatus, nešiojamuosius HDD, internetinę vaizdo kamerą, PDA, spausdintuvą ir daugelį kitų įrenginių. Patogiai monitoriuje įrengtas USB 2.0 šakotuvas leidžia pereiti USB 2.0 signalams į kompiuterį. Atminkite, kad daugelį įrenginių, pavyzdžiui, fotoaparatus ir HDD, gali tekti įjungti atskirai, nes jie naudoja daugiau energijos nei gali tiekti monitoriaus USB šakotuvas.

 • Greita prieiga prie interneto per „Wi-Fi“ arba eterneto prievadą

  CDMA arba kolektyvioji kodinio atskyrimo kreiptis yra plataus spektro skaitmeninio radijo ryšio sistema, kuri vartotojams atskirti naudoja diskrečiuosius kodus.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Su „Android“ reikalinga išorinė klaviatūra ir pelė (pasiūlyme nepridedama)
 • Išoriniam HDD gali reikti papildomo maitinimo šaltinio.
 • „Google“ ir „Android“ yra „Google Inc.“ prekės ženklas. Bendrovių pavadinimai, paminėti prekių ženklai yra atitinkamų savininkų nuosavybė

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti