GoGEAR MP4 leistuvas su prijungiamu garsiakalbiu

„Vibe“ su „GoGEAR“ jungčių stotele, 4 GB* SA3DKV04KN/02 Surasti panašius produktus
 • Galingas garsas

  MP4 leistuvas su prijungiamu garsiakalbiu

  SA3DKV04KN/02 Surasti panašius produktus

  Pajuskite kaip atgyja kambarys, kai paleidžiate muziką per „GoGear Vibe“, įstatytą į „GoGear“ prijungimo stotelę. O kelionėje iš stotelės muziką galite leisti iki 8 valandų. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Galingas garsas

Namuose ir kelionėje

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • „Philips Songbird“: viena paprasta programa atranda, groja ir sinchronizuoja

  „Philips Songbird“: viena paprasta programa atranda, groja ir sinchronizuoja

  Viena paprasta, lengvai naudojama programa, kuri jau yra įdiegta „GoGear“ grotuve, – „Philips Songbird“ leidžia ieškoti ir leisti visą turimą mediją bei sinchronizuoti ją su „Philips GoGear“. Jos intuityvios ir patogios muzikos valdymo funkcijos suteikia galimybę ieškoti naujų atlikėjų ir muzikos stilių tiesiog pačioje programoje per muziką ir muzikos parduotuves, paslaugas ir svetaines. Leiskite bibliotekoje ir internete esančią mediją bei sinchronizuokite ją savo kompiuteryje ir „Philips GoGear“.

 • 4 W RMS bendra išvesties galia

  4 W RMS bendra išvesties galia

  Ši sistema turi 4 W RMS bendros išvesties galią. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Kraukite bateriją vos 5 minutes ir įrašais galėsite mėgautis 90 minučių

  Kraukite bateriją vos 5 minutes ir įrašais galėsite mėgautis 90 minučių

  Kartais „GoGear“ grotuvą reikia pasiimti į biurą, iš jo į namus arba trumpai mankštai, tačiau ką daryti, jei per naktį pamiršote jį įkrauti. Daugiau nebeteks dėl to nerimauti, nes greitojo įkrovimo funkcija neleis jums keliauti nuobodžiai ir tyliai. Išmanioji ir patogi „Philips“ funkcija suteikia galimybę prijungti „GoGear“ prie kompiuterio ar USB kroviklio vos 5 minutėms ir neįtikėtinai ilgai mėgautis garso įrašų atkūrimu – net 90 minučių! Greitasis įkrovimas veikia naudodamas daug didesnę srovę, kad ličio jonų baterijai būtų akimirksniu suteikta reikiama įkrova ir galėtumėte klausytis muzikos. 

 • 1,8 colio visų spalvų ekranas – sklandus ir intuityvus naršymas

  4,6 cm (1,8 colio) spalvotame ekrane galima lengvai naršyti po valdymo meniu arba muzikos failus „GoGear“ grotuve.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti