MP3 grotuvas

  Mėgaukitės muzika kelyje

  Naudodami kompaktišką „Philips GoGear Mix“ MP3 grotuvą su tiesiogine USB jungtimi failus perkelsite akimirksniu – jums neprireiks jokių laidų. Mėgaukitės lengvu ir intuityviu naršymu spalvotame ekrane ir iki 13 valandų muzikos įrašų naudodami integruotą bateriją. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgaukitės muzika kelyje

Visų spalvų ekranas, kad būtų lengva naršyti

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • MP3 ir WMA atkūrimas

  MP3 ir WMA atkūrimas

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų ir labai nepabloginti garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „GoGear“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Iki 13 valandų muzikos įrašų

  Iki 13 valandų muzikos įrašų

  Vieną kartą įkrovus šio grotuvo bateriją juo galima naudotis neįtikėtinai ilgai – muzikos nepertraukiamai galėsite klausytis net 13 valandų.

 • Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija jūsų „GoGear“ grotuvą paverčia patogiu diktofonu. Galite ne tik leisti muziką ir klausytis radijo, bet ir įrašyti darbo arba studijų pastabas ar priminimus, įrašyti pirkinių sąrašus ir telefono numerius – net dainos žodžius. Paspauskite įrašymo mygtuką ir kalbėkite į integruotą mikrofoną: balso žinutės glaudinamos ir įrašomos į vidinę atmintį. Balso įrašų funkcija suteikia galimybę naudotis nešiojamuoju diktofonu ir įrašyti, ką tik norite, kur ir kada tik norite!

 • Tiesioginė USB jungtis – lengva perkelti failus be laidų

  Tiesioginė USB jungtis – lengva perkelti failus be laidų

  Įrenginius su tiesiogine USB jungtimi be jokių laidų galite iškart prijungti prie kompiuterio USB prievado. Kompiuteris automatiškai atpažįsta keičiamąją USB atminties įrenginį („Windows 98“ reikia papildomų tvarkyklių), todėl galėsite lengvai perkelti failus iš kompiuterio ir į jį naudodami „Windows Explorer“ (arba „Apple Folders“). Tiesiog pripildykite savo įrenginį muzikos ir duomenų.

 • Lengvai perkelkite dainas – nereikia jokios programinės įrangos

  Lengvai perkelkite dainas – nereikia jokios programinės įrangos

  Savo muzikos kolekciją iš kompiuterio galite greitai ir lengvai nukopijuoti į „GoGear“ grotuvą. Tiesiog atidarę „Windows® Explorer“ prijunkite „GoGear“ prie kompiuterio, pasirinkite į grotuvą norimas kopijuoti dainas ar aplankus, tada nuvilkite pasirinktus failus į „GoGear“ muzikos aplanką. Labai paprasta. Nereikia diegti jokios papildomos programinės įrangos!

 • Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys yra pasirinktinas katalogo rodinys „GoGear“ grotuve, padedantis peržiūrėti visus grotuve turimus failus lyg tai darytumėte kompiuteryje. Kai tik pasirenkate aplanko rodinį, bet kurį palaikomą failą (t. y. muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus) galite lengvai atidaryti – tereikia pasirinkti failą ir bakstelėti „Play“.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti