MP3 grotuvas

  MP3 grotuvas

  Mėgaukitės visais muzikos įrašais keliaudami

  Mažas, išmanus ir itin stilingas „Philips GoGEAR“ MP3 minigrotuvas suteikia galimybę lengvai dalytis ir perkelti muziką naudojant lengvai išimamą USB ir vilkimo funkciją; tam nereikia nei laidų, nei programinės įrangos. Mėgaukitės iki 8 valandų trunkančia įrašo perklausa su integruota baterija. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgaukitės visais muzikos įrašais keliaudami

Lengvai išimama USB greitam malonumui

 • MP3 ir WMA atkūrimas

  MP3 ir WMA atkūrimas

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų ir labai nepabloginti garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „GoGear“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija jūsų „GoGear“ grotuvą paverčia patogiu diktofonu. Galite ne tik leisti muziką ir klausytis radijo, bet ir įrašyti darbo arba studijų pastabas ar priminimus, įrašyti pirkinių sąrašus ir telefono numerius – net dainos žodžius. Paspauskite įrašymo mygtuką ir kalbėkite į integruotą mikrofoną: balso žinutės glaudinamos ir įrašomos į vidinę atmintį. Balso įrašų funkcija suteikia galimybę naudotis nešiojamuoju diktofonu ir įrašyti, ką tik norite, kur ir kada tik norite!

 • Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje

  Aplanko rodinys yra pasirinktinas katalogo rodinys „GoGear“ grotuve, padedantis peržiūrėti visus grotuve turimus failus lyg tai darytumėte kompiuteryje. Kai tik pasirenkate aplanko rodinį, bet kurį palaikomą failą (t. y. muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus) galite lengvai atidaryti – tereikia pasirinkti failą ir bakstelėti „Play“.

 • Lengvai perkelkite dainas – nereikia jokios programinės įrangos

  Lengvai perkelkite dainas – nereikia jokios programinės įrangos

  Savo muzikos kolekciją iš kompiuterio galite greitai ir lengvai nukopijuoti į „GoGear“ grotuvą. Tiesiog atidarę „Windows® Explorer“ prijunkite „GoGear“ prie kompiuterio, pasirinkite į grotuvą norimas kopijuoti dainas ar aplankus, tada nuvilkite pasirinktus failus į „GoGear“ muzikos aplanką. Labai paprasta. Nereikia diegti jokios papildomos programinės įrangos!

 • Išstumiama USB jungtis – lengva perkelti failus be laidų

  Išstumiama USB jungtis – lengva perkelti failus be laidų
Žiūrėti visas specifikacijas
 • Atminties talpa apskaičiuojama skiriant 4 minutes kiekvienai dainai, kurioms naudojamas 64 kbps WMA arba 128 kbps MP3 šifravimas.
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti