MP3 vaizdo leistuvas

  Nepriekaištingas garsas

  Naudodami MP3 vaizdo įrašų leistuvą „GoGEAR“ su 4,3" jutikliniu ekranu itin ryškiais vaizdais galite mėgautis tiesiog savo rankose. Mėgaukitės HD kokybės populiarių formatų vaizdo įrašais, pvz., RMVB, MPEG4 ir AVI. Sustiprinkite pojūčius naudodami leistuvą su 4,3" jutikliniu ekranu, integruotu garsiakalbiu ir stoveliu Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Nepriekaištingas garsas

su „FullSound“ ir HD vaizdo įrašų atkūrimu

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

 • Erdvinis filmų garsas, kad galėtumėte pasijusti įvykių sūkuryje

  Erdvinis filmų garsas, kad galėtumėte pasijusti įvykių sūkuryje

  Erdvinis filmų garsas – tai moderni garso technologija, kuri tiesiogiai analizuoja kiekvieną filmo ar vaizdo įrašo garso šaltinį ir atkuria natūralų garsą su visais jo elementais reikiamoje vietoje. Tada apdoroti garso elementai siunčiami tiesiogiai į ausines, kurios įstatomos į ausis. Erdvinio filmų garso funkcija pagal realų garso takelio turinį sukuria natūralią akustinę erdvę. Dėl to klausytojas pasijunta įvykių sūkuryje ir gali mėgautis natūraliu erdviniu garsu – tokiu, kokį numatė filmo garso inžinieriai.

 • Integruotas garsiakalbis leis pramogauti su garsu

  Integruotas garsiakalbis leis pramogauti su garsu

  Keliaukite su savo „GoGEAR“ grotuvu ir tegul jis groja garsiai. Grotuvas turi integruotą garsiakalbį, kurio galingas ir tikslus garsas leis mėgautis ir dalytis jausminga muzika bei filmų įspūdžiais visur ir visada. Jis leis išvengti painiavos jungiant išorinius garsiakalbius ir suteiks galimybę dar maloniau dalytis muzika. „GoGEAR“ pavers mėgavimąsi pramoga.

 • 10,9 cm/4,3" WQVGA+ 16:9 jutiklinis ekranas aukščiausios klasės pramogoms

  10,9 cm/4,3" WQVGA+ 16:9 jutiklinis ekranas aukščiausios klasės pramogoms

  MP4 vaizdo įrašų leistuvas „GoGEAR“ suteikia galimybę mėgautis išskirtine vaizdo kokybe 10,9 cm / 4,3" WQVGA 16:9 jutikliniame ekrane. Ryškūs, sodrių spalvų vaizdai yra neatsiejama visų filmų ir nuotraukų dalis, o dėl spalvoto meniu galite naršyti po muzikos įrašus itin lengvai. Mėgaukitės didesnėmis pramogomis su „GoGEAR“.

 • Jutiklinis ekranas, kad galėtumėte sklandžiai ir intuityviai naršyti

  Jutiklinis ekranas, kad galėtumėte sklandžiai ir intuityviai naršyti

  Pajauskite sklandų ir intuityvų savo „GoGear“ nešiojamojo leistuvo ekrano valdymą švelniais pirštų galiukų prisilietimais. Naudojant jo intuityvią jutiklinio ekrano sąsają tikrai malonu naršyti tiek valdant muzikos atkūrimo funkcijas, tiek naršant vaizdo įrašų ar nuotraukų kolekcijas, tiek renkantis radijo kanalus. Tereikia tiesiog spustelėti leistuvo ekraną, kad galėtumėte lengvai naršyti meniu ir vartyti savo aplankus. Štai ką mes vadiname jautriu ir paprastu.

 • „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa – iki 32 GB

  „microSD“ kortelių lizdas, kad galėtumėte naudotis dar didesne atminties talpa – iki 32 GB

  Nedidelės apimtys yra puiku, kai kalbama apie mobiliuosius įrenginius, tačiau ne apie atmintį. Naudodami „GoGear“ grotuvą galėsite džiaugtis abiem minėtais privalumais – tiesiog įdėkite „microSD“ kortelę. Kai grotuvą prijungsite prie kompiuterio, „microSD“ kortelė bus rodoma kaip papildomas keičiamasis diskas, į kurį galėsite lengvai perkelti failus. Norėdami išplėsti „GoGear“ atminties talpą galite įsigyti atminties kortelę iki 32 GB talpos. Tiesiog įkelkite į kortelę pageidaujamo turinio ir įdėkite ją į grotuvą. Jums daugiau nereikės jaudintis, kad gali pritrūkti pramogų.

 • FM radijas su 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  FM radijas su 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

  Skaitmeninis FM radijas suteikia papildomų muzikos kolekcijos parinkčių naudojant „GoGear“. Tiesiog suraskite stotį, kurią norite nustatyti iš anksto, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Galite iš anksto nustatyti iki 30 radijo stočių ir mėgautis mėgstamomis programomis, kad ir kur nueitumėte.

 • Integruotas stovelis – žiūrėkite vaizdo įrašus laisvomis rankomis

  Integruotas stovelis – žiūrėkite vaizdo įrašus laisvomis rankomis

  MP4 vaizdo įrašų leistuvas „GoGEAR“ turi integruotą stovelį, todėl galėsite patogiai mėgautis pramogomis laisvomis rankomis. Patvarus stovelis lengvai užsifiksuoja vietoje, todėl padėję leistuvą ant stalo galėsite mėgautis vaizdo įrašais bet kur ir bet kada. Baigę žiūrėti įstatykite stovelį atgal į angą. Naudodami „GoGEAR“ galėsite patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti.

 • Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija bus naudinga įrašant pastabas arba šiaip ką nors kita

  Balso įrašymo funkcija jūsų „GoGear“ grotuvą paverčia patogiu diktofonu. Galite ne tik leisti muziką ir klausytis radijo, bet ir įrašyti darbo arba studijų pastabas ar priminimus, įrašyti pirkinių sąrašus ir telefono numerius – net dainos žodžius. Paspauskite įrašymo mygtuką ir kalbėkite į integruotą mikrofoną: balso žinutės glaudinamos ir įrašomos į vidinę atmintį. Balso įrašų funkcija suteikia galimybę naudotis nešiojamuoju diktofonu ir įrašyti, ką tik norite, kur ir kada tik norite!

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Realusis perdavimo greitis priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos ir programinės įrangos konfigūracijos.
 • 1 GB = 1 mlrd. baitų; laisva atminties talpa bus mažesnė.
 • Palaikomos atsisiuntimo ir prenumeratos paslaugos, suderinamos su WMA DRM10
 • „Windows Media“ ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft Corporation“ prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai JAV ir (arba) kitose šalyse.
 • Įkraunamas baterijas įkrauti ir iškrauti galima ribotą skaičių kartų, tada jas reikia keisti. Baterijos eksploatavimo laikas ir įkrovimo skaičius priklauso nuo naudojimo būdo ir nustatymų.
 • Pagaminta „Philips“

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti