Atmintukas-garso grotuvas

  PlaysForSure

  Atmintukas-garso grotuvas

  Tiesioginis valdymas

  Prašmatnus, patikimas ir nepaprastai intuityvus. 2 GB* „GoGear SA9200“, turintis jutiklinę „Superscroll“ klaviatūrą, leis be pastangų pasinerti į MP3 WMA muzikos pasaulį ir peržiūrėti nuotraukas. Kadangi yra „PlaysForSure“ funkcija, jūsų „GoGear“ veiks su kompiuteriu, kuriame įdiegta „Windows XP“ operacinė sistema Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Tiesioginis valdymas

 • MP3 ir WMA atkūrimas

  MP3 ir WMA atkūrimas

  Garso įrašų glaudinimo technologija leidžia didžiulius skaitmeninės muzikos failus sumažinti iki 10 kartų ir labai nepabloginti garso kokybės. MP3 arba WMA yra du glaudinimo formatai, kuriuos naudojant skaitmenine muzika galima mėgautis „GoGear“ grotuvu. Atsisiųskite MP3 arba WMA dainas iš įgaliotųjų muzikos svetainių internete arba kurkite savo MP3 arba WMA muzikos failus nukopijuodami CD diskus ir perkeldami juos į grotuvą.

 • Jutiklinė klaviatūra „Superscroll“ greitai muzikos navigacijai

  Sklandžiai ir lengvai naršykite po šimtus dainų iš karto arba po vieną – vos per kelias sekundes. Slinkimo klavišas jaučia piršto judesius ir atitinkamai pritaiko naršymo po meniu ir įrašus greitį. Padidintos raidės leidžia greičiau susekti savo vietą meniu, kai slenkate per dainas ir atlikėjus, kad tiksliai žinotumėte, kada atleisti pirštą nuo jutiklio.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Venkite naudoti prietaisą garsiau nei 85 decibelai, nes tai gali sukelti pavojų jūsų klausai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti