„SoundRing“ belaidis garsiakalbis

  „SoundRing“ belaidis garsiakalbis

  Būkite apsupti tikroviško erdvinio garso

  Pripildykite savo kambarį nuostabaus, natūralaus ir apgaubiančio garso. Per šį belaidį „Philips SB3700/10 SoundRing“ garsiakalbį muziką galite leisti belaidžiu ryšiu iš „iPod Touch“, „iPhone“, „iPad“ ar kompiuterio „iTunes“ ir pripildyti ja visą kambarį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„SoundRing“ belaidis garsiakalbis

„Bluetooth®“, Integruotas mikrofonas skambučiams, Įkraunama baterija, 16 W SB3700/10 Surasti panašius produktus

Būkite apsupti tikroviško erdvinio garso

Sužavėti garsų

 • „SoundRing“ – kad garsas sklistų aplinkui iš kompaktiško įrenginio

  „SoundRing“ – kad garsas sklistų aplinkui iš kompaktiško įrenginio

  Visiškai išskirtinis dizainas, sukurta tam, kad kambarys būtų užpildytas garsais. Sudarytas iš centrinio žemųjų dažnių vamzdžio ir keturių didelės raiškos garsiakalbio įrenginių: du įrenginiai garsą skleidžia į priekį, o kiti du – į šonus. Be to, garsus sustiprina neodimio magnetai, skleidžiantys aiškius garsus į visas kambario puses.

 • „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „FullSound“ pagerina garso detalumą ir sukuria sodrų ir galingą skambesį

  „Philips“ originali „FullSound“ technologija naudoja naujausios kartos skaitmeninio signalo apdorojimą, pagerinantį muzikos atkūrimą. Muzikos turinys dinamiškai analizuojamas ir optimizuojamas, kad galėtumėte mėgautis raiškesniais ir šiltesniais muzikos garsais.

 • Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Tereikia vieno paprasto sujungimo, ir galėsite mėgautis visa savo muzika iš nešiojamųjų įrenginių ir kompiuterių. Paprasčiausiai prijunkite įrenginį prie „Philips“ komplekto garso įvesties (3,5 mm) prievado. Kompiuteriai paprastai jungiami per ausinių išvesties lizdą. Prisijungę galite mėgautis visa savo muzikos kolekcija tiesiogiai per aukštos kokybės garsiakalbių komplektą. „Philips“ tiesiog perteikia geresnį garsą.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Jūsų garsiakalbis palaiko „Bluetooth“ srautinį muzikos įrašų perdavimą. Belaidžiu ryšiu galite mėgautis aukštos kokybės mėgstamomis melodijomis, sklindančiomis iš „Bluetooth“ technologiją palaikančių įrenginių.

 • Integruota įkraunama baterija geresniam portabilumui

  Šis „SoundRing“ gali būti įkraunamas ant pateikiamo stovo, kad būtų dar patogiau ir išlaikomas tas pats elegantiškas stilius. Tiesiog uždėkite garsiakalbį ant jo ir ištisas valandas mėgaukitės maloniu klausymusi.

 • Integruotas mikrofonas – galimybė skambinti naudojantis laisvų rankų įranga

  Šis garsiakalbis su integruotu mikrofonu taip pat veikia kaip telefono garsiakalbis. Kai jums kas nors skambina, muzika sustabdoma, ir jūs galite kalbėti per garsiakalbį. Skambinkite verslo susitikimo klausimais arba draugui vakarėlio metu – ši sistema bet kokiu atveju veikia puikiai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti