Belaidis garsiakalbis

  Belaidis garsiakalbis

  Garsus, dinamiškas garsas

  Galingas garsas, kurį palaiko belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“. Garsiakalbių sistema su žemųjų dažnių atspindžio funkcija leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais. Universalus AC maitinimas su AA maitinimo elementų parinktimi leidžia bet kur atkurti muziką. Garsiakalbis pritaikytas jūsų gyvenimo stiliui. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Garsus, dinamiškas garsas

Belaidis muzikos srautinis perdavimas

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trumpo atstumo belaidžio ryšio technologija, kuri yra stabili ir suvartoja mažai energijos. Naudojantis šia technologija galima lengvai belaidžiu ryšiu prijungti kitus „Bluetooth“ įrenginius, todėl per „Bluetooth“ funkciją turinčius garsiakalbius galite leisti mėgstamus muzikos įrašus iš bet kokio išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio arba nešiojamojo kompiuterio, įskaitant „iPod“ arba „iPhone“.

 • Veikia su visais „Bluetooth“ palaikančiais įrenginiais

  Veikia su visais „Bluetooth“ palaikančiais įrenginiais

  „Bluetooth“ yra patikima ir mažai energijos naudojanti nedidelio nuotolio belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie kitų „Bluetooth“ įrenginių, todėl lengvai galite klausytis mėgstamos muzikos iš bet kokio išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar net nešiojamojo kompiuterio, įskaitant „iPod“ arba „iPhone“ per „Bluetooth“ garso sistemą.

 • „Bass Reflex“ garsiakalbiai – galingi, sodresni žemieji dažniai

  „Bass Reflex“ garsiakalbiai – galingi, sodresni žemieji dažniai

  Sekcija už pagrindinio garsiakalbio įrenginio, kurioje oras nukreipiamas į akustines garsiakalbio angas, žemiesiems dažniams suteikia smarkumo ir natūralumo.

 • Puikiai tinka visiems išmaniesiems telefonams, kompiuteriams ir nešiojamiesiems įrenginiams

  Puikiai tinka visiems išmaniesiems telefonams, kompiuteriams ir nešiojamiesiems įrenginiams
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti