VisaPure

Normalios odos valymo šepetėlis

  VisaPure

  Normalios odos valymo šepetėlis

  Šepetėlio galvutė normaliai odai

  Šepetėlio galvutė „Normal“ puikiai tinka normaliai, riebiai ir mišriai odai. Unikalios šerelių technologijos šepetėlis turi 17 000 minkštų šerelių ir pašalina 10 kartų daugiau nešvarumų bei negyvų odos ląstelių taip pat švelniai, kaip ir šalinant rankomis. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

VisaPure Normalios odos valymo šepetėlis

Normaliai ir riebiai odai, Naudokite kasdien, Keiskite kas 3 mėnesius, Lengvai keičiamas SC5990/10 Surasti panašius produktus

Šepetėlio galvutė normaliai odai

Švariai ir švelniai odai

 • Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Padeda geriau įsigerti mėgstamiems odos priežiūros produktams

  Valant „VisaPure“ pašalinama daugiau makiažo likučių, pažeistos ir negyvos odos ląstelių. Dėl giluminio valymo jūsų mėgstami veido priežiūros produktai, pvz., kremai, serumai ir esencijos, įsigeria į odą dar geriau.

 • Šepetėlis normaliai, mišriai ir riebiai odai

  10 kartų veiksmingesnis nei valant rankomis. Pašalina daugiau kosmetikos likučių, negyvos odos ląstelių ir nešvarumų, kurie gali užkimšti poras ir dėl kurių gali atsirasti inkštirų. Pagerina ant odos tepamų priemonių, tokių kaip kremai ir serumai, įsisavinimą.

 • Unikali veido valymo šepetėlio šerelių struktūra

  Visi „VisaPure“ šepetėliai pasižymi unikalia „penki viename“ šerelių technologija. Kiekvienas šerelis nugludintas dukart, o šilko švelnumo galiukai užtikrina glotnų slydimą. „VisaPure“ šereliai yra itin ilgi, kad jaustumėte neabejotiną odos komfortą. Siekiant užtikrinti veiksmingumą, „VisaPure“ šereliai yra iki 3 kartų mažesni nei poros, o tankus šepetėlis pasiekia daugiau porų vienu valymu, kad valymas būtų švelnus ir malonus. Šerelių medžiaga, pasižyminti atsparumu vandeniui, parinkta specialiai.

 • Įstatoma šepetėlio galvutė; lengva uždėti ir nuimti

  Tiesiog uždėkite arba nuimkite šepetėlio galvutę. Lengva pritaikyti, nes mūsų šepetėlių galvutės dera su visais „Visapure“ modeliais.

 • Keiskite kas 3 mėnesius

  Siekdami geriausių rezultatų keiskite šepetėlį kas 3 mėnesius. Šepetėlį lengva pakeisti tiesiog ištraukiant jį iš prietaiso.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti