Avent

Philips Avent

Išmanusis kūdikių stebėjimo prietaisas

  Philips Avent

  Išmanusis kūdikių stebėjimo prietaisas

  Nepraraskite ryšio su kūdikiu, kad ir kur būtumėte

  Naudodamiesi išmaniuoju kūdikių stebėjimo įrenginiu galėsite stebėti kūdikį, kad ir kur būtumėte. Programa automatiškai perjungia tinklus, optimizuoja garso ir vaizdo kokybę, kad būtų užtikrintas geriausias ryšys su kūdikiu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Avent Išmanusis kūdikių stebėjimo prietaisas

Su „SafeConnect Technology“, Telefonui ir planšetiniam kompiuteriui, Suderinama su „iOS“ ir „Android“, Išbandykite nemokamą programą dabar SCD860/52 Surasti panašius produktus

Nepraraskite ryšio su kūdikiu, kad ir kur būtumėte

Su „SafeConnect Technology“

 • Veikia visuose tinkluose ir užtikrina optimalų ryšį

  Veikia visuose tinkluose ir užtikrina optimalų ryšį

  „Philips Avent“ išmaniojo kūdikių stebėjimo prietaiso programa naudoja „SafeConnect Technology“ ir veikia visuose tinkluose (3G / 4G / „Wi-Fi“). Programa automatiškai parenka diapazoną ir užtikrina optimalų ryšį su kūdikiu. Suprastėjus interneto ryšio kokybei programa automatiškai pakoreguoja garso ir vaizdo kokybę, kad ir toliau galėtumėte stebėti kūdikį. Jei interneto ryšys dingsta, prietaisas bando užmegzti ryšį iš naujo, o jei nepavyksta, jums bus apie tai pranešta.

 • Palaiko kelias kameras / peržiūras, pakvieskite prisijungti ir artimuosius

  Palaiko kelias kameras / peržiūras, pakvieskite prisijungti ir artimuosius

  Ryšys yra saugus ir patikimas. Nesvarbu, kur esate jūs ar jūsų artimieji, galite pakviesti juos prisijungti. Iš viso galima sukurti iki 10 paskyrų, o naudojantis privatumo režimu galite nuspręsti, kada ir kam leisti prisijungti. Programa palaiko iki 10 kamerų, o kiekvieną jų vienu metu gali stebėti 3 žiūrovai.

 • Stebėjimo kokybė priklauso nuo „Wi-Fi“ ryšio

  Stebėjimo kokybė priklauso nuo „Wi-Fi“ ryšio

  Prietaisas ir programa turi būti prijungti prie interneto. Prietaisas prie interneto jungiasi „Wi-Fi“ ryšiu, todėl jo veikimas tiesiogiai priklauso nuo jūsų „Wi-Fi“ ryšio. Rekomenduojame „Philips Avent“ išmanųjį kūdikių stebėjimo prietaisą laikyti netoli „Wi-Fi“ kelvedžio arba naudoti „Wi-Fi“ retransliatorių / elektrinį adapterį su integruotu „Wi-Fi“, kuris sustiprintų „Wi-Fi“ signalą prie prietaiso. Išmanusis įrenginys prie interneto gali būti jungiamas 3G, 4G arba „Wi-Fi“ ryšiu, kad bet kada galėtumėte stebėti savo kūdikį.

 • Individualizuokite nustatymus ir stebėkite taip, kaip jums patinka

  Individualizuokite nustatymus ir stebėkite taip, kaip jums patinka

  Visi išmaniojo kūdikių stebėjimo prietaiso ir programos nustatymai ir pranešimai gali būti individualizuojami, todėl galite pasirinkti ir gauti atnaujinimus taip dažnai, kaip norite. Be to, produkto savybes galite nustatyti, kada ir kaip tik norite. Galite pasirinkti atitinkamą naktinės lemputės spalvą arba konkrečią lopšinę.

 • Iki 720p HD vaizdo kokybė stebint naktį ir dieną

  Iki 720p HD vaizdo kokybė stebint naktį ir dieną

  Matykite ir girdėkite savo kūdikį naktį ir dieną. Ši kamera užtikrina nepriekaištingą vaizdą ir garsą – iki 720p HD vaizdo kokybė stebint naktį ir dieną. Dieną stebėkite spalvotą vaizdą, o naktį (infraraudonaisiais spinduliais) – juodai baltą.

 • Foninis režimas – mažesnės energijos sąnaudos

  Foninis režimas – mažesnės energijos sąnaudos

  Galite įjungti pagrindinį režimą ir naudoti programą aktyviai, arba galite ją naudoti fone, jei telefoną ar planšetinį kompiuterį naudojate atlikdami kitus darbus. Naudojant foninį režimą programa suvartoja mažiau energijos, bet ji tikrai jus įspės, jei kūdikis pradės verkti. Todėl, net jei tuo metu naudojate kitą programą, jums bus pranešta, kad kūdikis pradėjo verkti.

 • Lopšinių rinkinys, kad miegas būtų ramus

  Lopšinių rinkinys, kad miegas būtų ramus

  Kūdikį padės užmigdyti viena iš 10 raminamųjų lopšinių. Paleiskite lopšinę naudodamiesi kamera kūdikio kambaryje, arba nustatykite ją naudodamiesi programa nuotoliniu būdu. Galite nustatyti laiką ir pasirinkti, kada kurios lopšinės bus leidžiamos.

 • Įvairių spalvų naktinė lemputė padės jūsų kūdikiui užmigti

  Įvairių spalvų naktinė lemputė padės jūsų kūdikiui užmigti

  Įvairių spalvų naktinė lemputė sukuria švelnų raminantį apšvietimą, kad jūsų kūdikis greičiau užmigtų. Įjunkite naktinę lemputę naudodamiesi kamera kūdikio kambaryje, arba nustatykite jį naudodamiesi programa nuotoliniu būdu. Galite pasirinkti apšvietimo spalvą ir nustatyti laiką, kada jis bus įjungiamas.

 • Dvikrypčio ryšio funkcija

  Dvikrypčio ryšio funkcija

  Naudodamiesi programa nuraminkite kūdikį savo balsu, nesvarbu, kur tuo metu esate.

 • Kambario drėgmės ir temperatūros stebėjimas ir įrašymas

  Kambario drėgmės ir temperatūros stebėjimas ir įrašymas

  „Philips Avent“ išmaniajame kūdikių stebėjimo prietaise yra integruotas jutiklis, kuris stebi ir įrašo drėgmę, temperatūrą ir garsus jūsų kūdikio kambaryje. Galite individualizuoti šias reikšmes, kad kambaryje sukurtumėte ir palaikytumėte sveiką ir palankią miegui aplinką. Tai tik vienas iš būdų, kuriuo „uGrow“ išmanusis kūdikių stebėjimo prietaisas pateikia duomenis, kad galėtumėte užtikrinti sveiką savo kūdikio vystymąsi.

 • Momentinėse nuotraukose užfiksuokite ypatingas kūdikio akimirkas

  Momentinėse nuotraukose užfiksuokite ypatingas kūdikio akimirkas

  Nepraleiskite akimirkų, net kai jūsų kūdikis miega. Pasinaudokite momentinio fotografavimo parinktimi ir užfiksuokite visas ypatingas akimirkas.

 • Norėdami nustatyti ir atsisiųsti programą, pasinaudokite QR kodu

  „Philips Avent“ išmaniojo kūdikių stebėjimo prietaiso nustatymas labai paprastas. Atsisiųskite programą ir naudodamiesi programos QR kodu prijunkite kamerą prie vietinio „Wi-Fi“ tinklo. Kartu su programa pateikiamas vartotojo vadovas, kuris padės ir paaiškins programos mygtukus bei funkcijas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti