Avent

  Philips Avent

  „Classic+“ kūdikių buteliukas

  Kliniškai įrodyta, kad sumažina dieglius ir nemalonius pojūčius*

  Patikimų klasikinių buteliukų asortimentas buvo patobulintas, kad maitinimas būtų dar malonesnis. Dabar čiulptuke yra integruota kliniškai patvirtinta dieglius mažinanti sistema, todėl buteliuką lengva plauti ir surinkti. Peržiūrėti visus privalumus

 • Kliniškai įrodyta, kad sumažina dieglius ir nemalonius pojūčius*

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Avent „Classic+“ kūdikių buteliukas

1 buteliukas, 4 oz / 125 ml, Naujagimiams skirtas čiulptukas, 0 mėn. ir daugiau SCF560/17 Surasti panašius produktus

Kliniškai įrodyta, kad sumažina dieglius ir nemalonius pojūčius*

Lengvai plaunamas, todėl užtikrinsite tobulą švarą

 • Įrodyta, kad dieglius mažinanti sistema sumažina dieglius*

  Priešingai nei kituose buteliukuose, dabar čiulptuke yra integruota kliniškai patvirtinta dieglius mažinanti sistema, todėl buteliuką lengva plauti ir teisingai surinkti. Kūdikiui maitinantis unikalus vožtuvas ant čiulptuko atsidaro ir leidžia orui patekti į buteliuką, o ne į kūdikio pilvuką.

 • Ramesnis kūdikis, ypač naktį

  Miegas ir maistas yra svarbiausi kūdikio fizinės ir psichinės sveikatos elementai. Atliktas klinikinis atsitiktinių imčių tyrimas, kuriuo buvo siekiama nustatyti, ar kūdikių maitinimo buteliukai turi įtakos „kūdikio elgesiui“. Nustatyta, kad „Philips Avent“ klasikinis buteliukas neramų kūdikio elgesį per dieną sumažina maždaug 28 minutėmis, palyginti su kitu lygintu buteliuku (46 min. prieš 74 min., p=0,05). Tai ypač pasitvirtino naktį.*

 • Sandarus, kad maitinimas būtų dar malonesnis

  „Classic+“ buteliukas pagamintas taip, kad maitinant nelašėtų pienas ir maitinimas būtų dar malonesnis.

 • Platus kakliukas ir vos kelios lengvai plaunamos dalys

  Buteliuką sudaro tik 4 dalys, jo kakliukas platus, o kampai apvalūs, todėl išplausite tikrai lengvai ir greitai. Būkite ramūs, buteliuką išplausite labai greitai.

 • Vos kelios dalys, kurias surinksite greitai ir paprastai

  Naująjį „Classic+“ buteliuką sudaro tik 4 dalys, kurias surinksite greitai ir paprastai.

 • Ergonomiška forma, kad būtų patogu laikyti

  Dėl unikalios formos maitinimo buteliuką lengva suimti ir laikyti bet kuria kryptimi – tai itin patogu net mažytėms kūdikio rankytėms.

 • Be bisfenolio A (BPA)

  Vadovaujantis ES direktyva (2011/8/ES), „Philips Avent Classic+“ maitinimo buteliukas pagamintas iš medžiagų, kuriose nėra BPA* (polipropileno).

 • Suderinama su visu „Philips Avent“ asortimentu

  „Philips Avent Classic+“ buteliukai suderinami su „Philips Avent“ asortimentu. Rekomenduojame naudoti „Classic+“ buteliukus tik su „Classic+“ čiulptukais.

 • Galima rinktis iš skirtingų tekėjimo greičių čiulptukų

  Naudodami „Philips Avent Classic+“ galėsite rinktis skirtingų tekėjimo greičių čiulptukus, reikalingus kūdikio augimui. Atsiminkite, kad čiulptuko tipo priskyrimas kūdikio amžiui yra orientacinis, nes kūdikiai vystosi skirtingu greičiu. Visi čiulptukai parduodami dviejų čiulptukų rinkiniais: naujagimių, lėtos tėkmės, vidutinės tėkmės, greitos ir kintamos tėkmės.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Pastebėta, kad 2 savaičių kūdikiai, maitinami iš „Philips Avent“ buteliuko, buvo mažiau kankinami dieglių, nei kūdikiai, maitinami iš įprastinio buteliuko. Be to, 2 savaičių kūdikiai, maitinami iš „Philips Avent“ buteliuko, buvo ramesni, nei kūdikiai, maitinami iš kitų buteliukų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti