Sveiko kūdikių maisto įrenginys keturi viename

  • KA

  Sveiko kūdikių maisto įrenginys keturi viename

  Ruoškite sveiką maistą kūdikiui be didelių pastangų

  Mes suprantame tinkamos mitybos svarbą jūsų kūdikio vystymuisi. „Philips Avent“ sveiko maisto kūdikiui ruošimo priedas padės paruošti namuose skanius patiekalus pagal jūsų kūdikio poreikius. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sveiko kūdikių maisto įrenginys keturi viename

Gam. garuose, smulk., atšild., pašild., Sveikas gaminimo būdas garuose, Gam. garuose ir smulk. viename inde, Atjunkymo patarimai ir receptai SCF875/02 Surasti panašius produktus

Ruoškite sveiką maistą kūdikiui be didelių pastangų

 • Gaminkite sveikai naudodami unikalią gaminimo garuose technologiją

  Gaminkite sveikai naudodami unikalią gaminimo garuose technologiją

  Garuose pagamintas maistas yra sveikas. Pritaikius mūsų išskirtinę technologiją garai cirkuliuoja iš apačios į viršų, kad visi produktai būtų tolygiai gaminami neverdant. Išsaugomos naudingosios medžiagos, tekstūra ir gaminimo skysčiai, kad produktai būtų tinkami smulkinimui maišytuvu.

 • Gaminkite garuose ir smulkinkite naudodami vieną indą

  Gaminkite garuose ir smulkinkite naudodami vieną indą

  Čia rasite viską, ko jums reikia, kad paruoštumėte maistingą kūdikio maistą naudodami vieną indą. Paruoškite produktus garuose, nukelkite indą ir jį apvertę užfiksuokite, o tada smulkinkite, kol gausite norimos konsistencijos masę.

 • Kiekvienam etapui, pradedant tyrelėmis ir baigiant gabaliukais

  Kiekvienam etapui, pradedant tyrelėmis ir baigiant gabaliukais

  Nuo nepriekaištingai susmulkintų vaisių ir daržovių, iki produktų derinių su mėsa, žuvimi ir ankštinėmis daržovėmis, pasiūlant stambesnės tekstūros maistą. Šis mūsų „keturi viename“ sveiko kūdikių maisto įrenginys bus naudingas kiekviename etape.

 • Gaminkite garuose, smulkinkite, atšildykite ir pašildykite namuose paruoštą maistą

  Gaminkite garuose, smulkinkite, atšildykite ir pašildykite namuose paruoštą maistą

  Naudodami sveiko kūdikių maisto įrenginį keturi viename, maistingų patiekalų paruošite tame pačiame inde. Maistą galėsite pateikti iš karto arba laikyti pridedamame inde, kad vėliau pašildytumėte pasinaudodami pakartotinio pašildymo arba atšildymo funkcija.

 • Dr. Emos Viljams (Emma Williams) atjunkymo receptai

  Dr. Emos Viljams (Emma Williams) atjunkymo receptai

  Vaikų mitybos specialistė dr. Ema Viliams pateikia atjunkymo patarimų, šviežiai pagamintų patiekalų receptų ir patiekalų idėjų, kad jūsų mažylis priprastų sveikai maitintis ir būtų suformuoti sveikos mitybos įpročiai.

 • 1000 ml inde vienu metu ruoškite iki keturių patiekalų

  1000 ml inde vienu metu ruoškite iki keturių patiekalų

  Planuokite ir taupykite laiką naudodami sveiko kūdikių maisto įrenginį keturi viename. 1000 ml talpos inde vienu metu galima ruošti iki keturių patiekalų. Patiekite vieną iš patiekalų, o kitus tris padėkite į šaldytuvą arba šaldiklį.

 • Indaplovėje plaunamas indas ir ašmenys, lengvai pasiekiamas vandens bakelis

  Indaplovėje plaunamas indas ir ašmenys, lengvai pasiekiamas vandens bakelis

  Sveiko kūdikių maisto įrenginys keturi viename praktiškas net ir baigus gaminti. Jo indą ir ašmenis saugu plauti indaplovėje. Atviros konstrukcijos vandens bakelį lengva išvalyti ir pripildyti, todėl visada gaminsite naudodami tik švarius garus.

 • Čia rasite puikių receptų, linksmų vaido įrašų ir įvairių patarimų

  Čia rasite puikių receptų, linksmų vaido įrašų ir įvairių patarimų

  Atsisiųskite programą, kurioje rasite gerų atjunkymo patarimų. Čia rasite maistingų ir lengvai paruošiamų patiekalų receptų, kurie yra pritaikyti jūsų augančiam mažyliui. Skaitykite maisto ruošimo nurodymus, žiūrėkite linksmus vaizdo įrašus ir atraskite daug naudingų patarimų, kad atjunkymo procesas vyktų sklandžiai.

 • Įspėjantis pypsėjimas

  Nereikia laukti ar stebėti. Pasibaigus maisto ruošimo procesui išgirsite įspėjantį pypsėjimą. Jums belieka apversti indą, susmulkinti paruoštus produktus ir patiekti arba padėti maistą vėlesniam laikui.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti