Belaidės HiFi ausinės

  Belaidės HiFi ausinės

  Belaidė laisvė

  Daugių jokių rūpesčių su laidais, galėsite laisvai judėti namuose ir klausytis muzikos. Jums nereikės vargintis dėvint šias įkraunamas ir lengvas „Philips SHC5100/10“ ausines ilgesnį laiką. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Belaidė laisvė

Visiškai įkraunamos belaidės ausinės

 • 32 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai atkuria puikių techninių savybių garsą

  32 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai yra kompaktiški, bet galingi elementai, kad galėtumėte klausytis neiškraipyto garso esant bet kokiai įvesties galiai.

 • Prisitaikantis vidinis lankelis

  Dažniausiai ausinės, dėvimos lauke, prisitaiko patempiant lankelį, tačiau tai gali būti nepatogu, kadangi tai reikia daryti dažnai. Su lanksčiomis ausinėmis ir prisitaikančiu ausų lankeliu galėsite pradėti klausytis muzikos daug greičiau. Jos automatiškai prisitaikys prie jūsų galvos formos ir dydžio.

 • Lengva konstrukcija – didesnis komfortas dėvint ilgai.

  Tvirtos, lengvos ir kokybiškos šių „Philips“ ausinių medžiagos padidins komfortą dėvint ilgą laiką.

 • FM bevielis siuntimas judėjimo laisvei

  Su aukšto dažnio FM bevieliu siuntimu, kuris gali praeiti net kiaurai pro sienas, galite klausytis muzikos net būdami kitame kambaryje.

 • Visiškai įkraunamos

  Ausinės yra sukurtos naudojimui su įkraunamomis baterijomis. Nereikia rūpintis dėl išlaidų, nes galėsite jas naudoti pakartotinai.

 • Pasirinkite iš 2 kanalų, norėdami sumažinti trikdžius

  Su dviejų siuntimo kanalų pasirinkimu jūsų klausymosi malonumas bus užtikrintas, kadangi lengvai galėsite persijungti į vieną geresniam priėmimui.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti