Į ausis įdedamos ausinės

  Į ausis įdedamos ausinės

  Aiškus ir detalus garsas

  „Philips SHE9850“ ausinės atkuria nepaprastai švarų garsą. Dėl didelės raiškos garsiakalbio, profesionalaus derinimo ir „Angled Acoustic“ konstrukcijos ausinės atkuria nepaprastai aiškų, detalų, skaidrų ir tikslų garsą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Aiškus ir detalus garsas

Išskirtinis patogumas ir triukšmo izoliacija

 • Itin minkštos silikono galvutės patogiai įstatomos į ausis

  Itin minkštos silikono galvutės patogiai įstatomos į ausis

  Šių „Philips“ ausinių 3 dydžių itin minkšto silikono gaubteliai patogiai įstatomi į ausis ir jų nespaudžia – užblokuoja nepageidaujamą triukšmą.

 • Dėl aukščiausios kokybės metalo korpuso garsas perduodamas tiksliai.

  Dėl aukščiausios kokybės metalo korpuso garsas perduodamas tiksliai.

  Dėl aukštos kokybės metalo korpuso šios ausinės yra apsaugotos nuo nereikalingos vibracijos, kad garsas būtų perduodamas tiksliai – stulbinamos žemųjų dažnių charakteristikos ir švarūs viso vidurinių bei aukštųjų dažnių diapazono garsai.

 • Patvarus „Flexi-Grip“ – tvirta ir lanksti jungtis

  Patvarus „Flexi-Grip“ – tvirta ir lanksti jungtis

  Minkšta „Flexi-Grip“ medžiaga, kuria padengtas ausinių korpusas, pagerina jų technines savybes ir padidina patvarumą. Ji apsaugo laido jungtis nuo pažeidimų, kurių gali atsirasti dažnai lankstant ausinių korpusą, bei dažno lietimo pirštais užsidedant ir nusiimant ausines.

 • Didelės raiškos keitiklis – tikslus garso atkūrimas

  Imtuvo variklį sudaro ritė, metalinė U formos armatūra, pora nuolatinių magnetų, garsiakalbio šerdis ir diafragma. Dėl elektromagnetinių srovių armatūros poliškumas didėja arba mažėja, todėl garsiakalbio šerdis ir diafragma sukuria garso išvestį. Imtuvo komponentai tiksliai sureguliuoti siekiant geresnės žemųjų dažnių išvesties, kai stiprinami aukštieji dažniai. Rezultatas – raiškus, sodrus ir skaidrus garsas su tiksliais auštais tonais.

 • Puiki įdedamų į ausis ausinių izoliacija blokuoja triukšmą

  Dėl puikios įdedamų į ausis ausinių izoliacijos negirdėsite jokio triukšmo.

 • Dėl „Angled Acoustics“ dizaino neįtikėtinai gerai izoliuojamas triukšmas

  Vadovaujantis išsamia žmogaus ausies kanalo anatomijos analize sukurtu „Angled Acoustic“ dizainu garsiakalbio vamzdžio ir ausies kištuko kampas pritaikomas prie kiekvieno ausies kanalo formos. Be to, taip garsas skleidžiamas tiesiai į ausis, sukuriama puiki izoliacija nuo aplinkos triukšmo, todėl muzikos galite klausytis nustatę mažesnį garsumo lygį.

 • Ergonomiškos, lenktos „Angled Acoustic“ ausinės natūraliai priglunda

  Vadovaujantis išsamia žmogaus ausies kanalo anatomijos analize sukurtu „Angled Acoustic“ dizainu garsiakalbio vamzdžio ir ausies kištuko kampas pritaikomas prie kiekvieno ausies kanalo formos. Jos natūraliai priglunda prie jūsų ausų.

 • Poroloniniai kištukai gerai priglunda ir prisitaiko prie ausies

  Šie ausų kištukai yra pagaminti iš lėtai formą atgaunančio porolono, todėl jomis puikiausiai galima pakeisti guminius ausų kaušelius. Geriausiai garsas izoliuojamas, kai šiuos kištukus prieš įstatydami į ausies kanalą suspaudžiate dviem pirštais. Kištukus įstačius po kelių sekundžių porolonas iš lėto išsiplečia ir gerai priglunda.

 • Patogus metalinis nešiojimo dėklas su galimybe tvarkingai sudėti laidą

  Iš aukštos kokybės metalo pagamintame, prabangiai atrodančiame kompaktiškame nešiojimo dėkle yra laido dėtuvė, kurią naudodami galite lengvai ir tvarkingai suvynioti laidą ir laikyti ausines. Be to, jame yra net vieta poroloniniams kištukams. Tvirtas dėklo paviršius geriau apsaugo ausines, kai jų nenaudojate.

 • Simetriniai laidai yra vienodo ilgio, kad nesusipainiotų

  Šiose ausinėje naudojami simetriniai laidai, kurie nesusipainioja, todėl klausytis galite patogiai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti