Įdedamos ausinės

  Aiškus ir raiškus garsas

  „Philips SHE9850“ ausinės perteikia nepaprastai švarų garsą. Dėl balansavimo armatūros keitiklio, profesionalaus suderinimo ir „Angled Acoustic“ konstrukcijos ausinės perteikia nepaprastai aiškų, raiškų ir skaidrų, taip pat nepaprastai tikslų garsą.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Aiškus ir raiškus garsas

Išskirtinis patogumas ir triukšmo izoliacija

 • Itin minkštos silikono galvutės patogiai įstatomos į ausis

  Itin minkštos silikono galvutės patogiai įstatomos į ausis

  Šių „Philips“ ausinių 3 dydžių itin minkšto silikono gaubteliai patogiai įstatomi į ausis ir jų nespaudžia – užblokuoja nepageidaujamą triukšmą.

 • Patvarus „Flexi-Grip“ – tvirta ir lanksti jungtis

  Patvarus „Flexi-Grip“ – tvirta ir lanksti jungtis

  Minkšta „Flexi-Grip“ medžiaga, kuria padengtas ausinių korpusas, pagerina jų technines savybes ir padidina patvarumą. Ji apsaugo laido jungtis nuo pažeidimų, kurių gali atsirasti dažnai lankstant ausinių korpusą, bei dažno lietimo pirštais užsidedant ir nusiimant ausines.

 • Didelės raiškos keitiklis – tikslus garso atkūrimas

  Imtuvo variklį sudaro ritė, metalinė U formos armatūra, pora nuolatinių magnetų, garsiakalbio šerdis ir diafragma. Dėl elektromagnetinių srovių armatūros poliškumas didėja arba mažėja, todėl garsiakalbio šerdis ir diafragma sukuria garso išvestį. Imtuvo komponentai tiksliai sureguliuoti siekiant geresnės žemųjų dažnių išvesties, kai stiprinami aukštieji dažniai. Rezultatas – raiškus, sodrus ir skaidrus garsas su tiksliais auštais tonais.

 • Puiki įdedamų į ausis ausinių izoliacija blokuoja triukšmą

  Dėl puikios įdedamų į ausis ausinių izoliacijos negirdėsite jokio triukšmo.

 • Dėl „Angled Acoustics“ dizaino neįtikėtinai gerai izoliuojamas triukšmas

  Vadovaujantis išsamia žmogaus ausies kanalo anatomijos analize sukurtu „Angled Acoustic“ dizainu garsiakalbio vamzdžio ir ausies kištuko kampas pritaikomas prie kiekvieno ausies kanalo formos. Be to, taip garsas skleidžiamas tiesiai į ausis, sukuriama puiki izoliacija nuo aplinkos triukšmo, todėl muzikos galite klausytis nustatę mažesnį garsumo lygį.

 • Poroloniniai kištukai gerai priglunda ir prisitaiko prie ausies

  Šie ausų kištukai yra pagaminti iš lėtai formą atgaunančio porolono, todėl jomis puikiausiai galima pakeisti guminius ausų kaušelius. Geriausiai garsas izoliuojamas, kai šiuos kištukus prieš įstatydami į ausies kanalą suspaudžiate dviem pirštais. Kištukus įstačius po kelių sekundžių porolonas iš lėto išsiplečia ir gerai priglunda.

 • Ergonomiškos, lenktos „Angled Acoustic“ ausinės natūraliai priglunda

  Vadovaujantis išsamia žmogaus ausies kanalo anatomijos analize sukurtu „Angled Acoustic“ dizainu garsiakalbio vamzdžio ir ausies kištuko kampas pritaikomas prie kiekvieno ausies kanalo formos. Jos natūraliai priglunda prie jūsų ausų.

 • Simetriniai laidai yra vienodo ilgio, kad nesusipainiotų

  Šiose ausinėje naudojami simetriniai laidai, kurie nesusipainioja, todėl klausytis galite patogiai.

 • Nešiojimo dėklas apsaugo ausines, kai jų nenaudojate

  Šis dėklas yra itin patogus būdas apsaugoti ausines ir neleisti laidui susipainioti, kai jų nenaudojate.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti