Ausinės su kaklo lankeliu

  Ausinės su kaklo lankeliu

  Jūsų muzika, jūsų stilius

  Mėgaukitės melodijomis, sklindančiomis iš „Nokia XpressMusic“ telefono stilingai ir patogiai naudodamiesi šiomis ergonomiškomis ausinėmis su kaklo lankeliu. Dideli neodimio garsiakalbiai garantuos puikius žemuosius dažnius ir platų dažnių diapazoną.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Jūsų muzika, jūsų stilius

„Nokia XpressMusic“ telefonams

 • 32 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai atkuria puikių techninių savybių garsą

  32 mm garsiakalbių pagrindiniai įrenginiai yra kompaktiški, bet galingi elementai, kad galėtumėte klausytis neiškraipyto garso esant bet kokiai įvesties galiai.

 • „Bass Beat“ angos leidžia išeiti orui, todėl pagerėja garso kokybė

  „Bass Beat“ angos leidžia išeiti orui, todėl pagerėja garso kokybė ir girdimi sodrūs žemieji dažniai.

 • „Neodymium“ magnetas sustiprina žemuosius dažnius ir jautrumą

  „Neodymium“ – geriausia medžiaga stipriam magnetiniam laukui sukurti, kad būtų gautas didesnis balso vijos jautrumas, geresnė žemųjų dažnių reakcija ir apskritai aukštesnė garso kokybė.

 • Ausų pagalvėlės padidina dėvėjimo komfortą ir žemųjų dažnių charakteristikas

  Speciali forma ir išskirtinės medžiagos, iš kurių gaminamos ausų pagalvėlės, užtikrina maksimalų komfortą dėvint. Jos gerai izoliuoja garsą ir sustiprina žemųjų dažnių charakteristikas. Dėl ausų pagalvėlių formos ausinės gerai priglunda prie žmogaus ausies.

 • Vienpusis kabelis sumažina laidų susinarpliojimą ir padidina komfortą

  Laidas yra patogiai prijungtas tik prie vienos pusės, siekiant žymiai sumažinti laidų susinarpliojimo tikimybę ir supaprastinti kabelio susukimą.

 • Mikrofonui palankus laido ilgis

  Šių ausinių laido ilgis suprojektuotas taip, kad garsas iš ausinių jungiamojo laido mikrofono būtų girdimas optimaliai. Jis taip pat optimizuoja bendrą šių ausinių laido ilgį kartu su ausinių jungiamuoju laidu. Ausinių jungiamasis laidas suteikia galimybę naudoti standartines ausines (be mikrofono ir su standartiniu 3,5 mm ausinių kištuku) su mobiliuoju telefonu. Šie laidai dažnai būna mobiliųjų telefonų rinkinyje, bet juos galima įsigyti ir atskirai. Yra daugumai mobiliųjų telefonų modelių skirtų „Philips SHH1XXX“ ausinių jungiamųjų laidų. Jie optimizuoja ir bendrą laido ilgį iki mobiliojo telefono.

 • Per išsišakojantį laidą patogu prijungti nuotolinio valdymo pultą

  Šis standartinis ilginamasis laidas viename gale turi 3,5 mm lizdą, o kitame – 3,5 mm kištuką, kad galėtumėte toliau nueiti su ausinėmis.

 • „Nokia XpressMusic“

  Šis produktas sukurtas naudoti su „Nokia XpressMusic“ telefonais. Atlikti išsamūs tyrimai su šiais telefonais užtikrina, kad mėgausitės visomis geriausiomis savo telefono teikiamomis galimybėmis naudodami jį su „Philips“ produktu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti