Ausinės su lankeliu

  aiškus garsas

  Mėgaukitės krištolo skaidrumo garsu su aiškiais aukštais tonais, sodriais žemaisiais dažniais ir triukšmo izoliacija. Pramoninio stiprumo polimerinės ausinės su lankeliu yra labai lanksčios ir nelūžtančios. Jos paminkštintos, o savaime prisitaikanti vidinė lankelio dalis patogiai apgaubia jūsų galvą.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

aiškus garsas

iš jūsų mobiliojo telefono

 • „Bass Beat“ angos leidžia išeiti orui, todėl pagerėja garso kokybė

  „Bass Beat“ angos leidžia išeiti orui, todėl pagerėja garso kokybė ir girdimi sodrūs žemieji dažniai

 • Prisitaikantis vidinis lankelis

  Dažniausiai ausinės, dėvimos lauke, prisitaiko patempiant lankelį, tačiau tai gali būti nepatogu, kadangi tai reikia daryti dažnai. Su lanksčiomis ausinėmis ir prisitaikančiu ausų lankeliu galėsite pradėti klausytis muzikos daug greičiau. Jos automatiškai prisitaikys prie jūsų galvos formos ir dydžio.

 • Lankstus ir tvirtas lankelis

  Lauko ausinės turi būti tvirtos ir atlaikyti smūgius, nenusidėvėti ir neįtrūkti. Tačiau tvirtos medžiagos mažina dėvėjimo komfortą. Šiame lankelyje naudojamas pramoninio tvirtumo polimeras, kuris yra tvirtas, bet pakankamai lankstus, kad ausines būtų patogu dėvėti. Jų nesulaužysite ar nedeformuosite net sukdami.

 • Mikrofonui palankus laido ilgis

  Šių ausinių laido ilgis suprojektuotas taip, kad garsas iš ausinių jungiamojo laido mikrofono būtų girdimas optimaliai. Jis taip pat optimizuoja bendrą šių ausinių laido ilgį kartu su ausinių jungiamuoju laidu. Ausinių jungiamasis laidas suteikia galimybę naudoti standartines ausines (be mikrofono ir su standartiniu 3,5 mm ausinių kištuku) su mobiliuoju telefonu. Šie laidai dažnai būna mobiliųjų telefonų rinkinyje, bet juos galima įsigyti ir atskirai. Yra daugumai mobiliųjų telefonų modelių skirtų „Philips SHH1XXX“ ausinių jungiamųjų laidų. Jie optimizuoja ir bendrą laido ilgį iki mobiliojo telefono.

 • Išskirtinė triukšmo izoliacija, kad galėtumėte mėgautis garsu nedideliu garsumu

  Triukšmingose vietose daugiau nebereikės didinti garsumo. Lenkti „Angled Acoustic Pipe“ ir gerai priglundantys ausų kištukai patikimai izoliuoja aplinkos triukšmą, todėl ta pačia garso kokybe galite mėgautis ir nedideliu garsumu, ir ilgesnį laiką.

 • Vienpusis kabelis sumažina laidų susinarpliojimą ir padidina komfortą

  Laidas yra patogiai prijungtas tik prie vienos pusės, siekiant žymiai sumažinti laidų susinarpliojimo tikimybę ir supaprastinti kabelio susukimą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti