Įdedamos ausinės

  Įdedamos ausinės

  Tikslus ir kryptingas garsas

  Po įtemptų mokslinių tyrinėjimų buvo sukurtos šios ergonomiškos unikalaus išlenkto akustinio vamzdelio dizaino ausinės. Jos natūraliai priglunda ir tiksliai nukreipia garsą į ausies būgnelį, dėl to galite girdėti muziką iš savo telefono be jokio iškraipymo.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Tikslus ir kryptingas garsas

mobiliesiems telefonams

 • „Turbo Bass“ oro angos – sodrūs ir švarūs žemieji dažniai

  „Turbo Bass“ oro angos – sodrūs ir švarūs žemieji dažniai

  „Turbo Bass“ oro angos leidžia orui cirkuliuoti, kad būtų atkuriami sodrūs didelės raiškos žemieji garsai.

 • Ypač minkštos guminės galvutės – dar daugiau komforto

  Itin minkštos gumos galvutės švelniai prisitaiko prie jūsų ausų. Į ausis įdedamos ausinės dar niekada nebuvo tokios patogios.

 • Per išsišakojantį laidą patogu prijungti nuotolinio valdymo pultą

  Šis standartinis ilginamasis laidas viename gale turi 3,5 mm lizdą, o kitame – 3,5 mm kištuką, kad galėtumėte toliau nueiti su ausinėmis.

 • „Angled Acoustic Pipe“ kanalai – kryptingas ir tikslus garsas

  „Angled Acoustic Pipe“ yra sukurta pagal žmogaus ausies kanalą, kad didžiausios raiškos garso bangos iš garsiakalbių būtų nukreipiamos į ausies būgnelį

 • Lengvos silikoninės guminės ausinių galvutės – ilgalaikis komfortas

  Ausinių galvutės pagamintos iš itin minkšto silikono, todėl šias glotnias ausines be vargo įkišite į ausis. Jos tokios malonios, kad jums net nesinorės jų ištraukti.

 • Ergonomiškos į ausis įdedamos ausinės geriau priglunda ir yra patogesnės

  „Angled Acoustic Pipe“ yra ergonominio dizaino, kuris sukurtas pagal žmogaus ausies kanalo anatomiją. Ausinės gerai ir patogiai priglunda prie ausies – tiesiog įsidėkite ir pamirškite.

 • Išskirtinė triukšmo izoliacija, kad galėtumėte mėgautis garsu nedideliu garsumu

  Triukšmingose vietose daugiau nebereikės didinti garsumo. Lenkti „Angled Acoustic Pipe“ ir gerai priglundantys ausų kištukai patikimai izoliuoja aplinkos triukšmą, todėl ta pačia garso kokybe galite mėgautis ir nedideliu garsumu, ir ilgesnį laiką.

 • Ilginamasis laidas padaro laidą ilgesnį, kad naudotis būtų patogiau.

  Pailginę laidą galėsite laisviau judėti nesinešiodami garso šaltinio. Be to, pagal savo poreikius galėsite pritaikyti laido ilgį.

 • Patogiame užsegamame krepšelyje tvarkingai laikykite ausines ir laidą.

  Šis prabangus mažas užsegamas krepšelis ne tik atrodo šauniai, bet ir puikiai tinka norint tvarkingai laikyti ausines ir laidą, kai jie nenaudojami.

 • Tiksliai suderinti garsiakalbiai atkuria platų dažnių diapazoną

  Akustiškai suderintų garsiakalbių tvarkyklės naudojamos norint atkurti patį geriausią įmanomą dažnių diapazoną bet kokiame įraše, todėl kiekviename muzikos kūrinyje, kurio klausotės, susipins sodriausi žemieji dažniai ir itin aiškūs aukšti tonai

 • Mikrofonui palankus laido ilgis

  Šių ausinių laido ilgis suprojektuotas taip, kad garsas iš ausinių jungiamojo laido mikrofono būtų girdimas optimaliai. Jis taip pat optimizuoja bendrą šių ausinių laido ilgį kartu su ausinių jungiamuoju laidu. Ausinių jungiamasis laidas suteikia galimybę naudoti standartines ausines (be mikrofono ir su standartiniu 3,5 mm ausinių kištuku) su mobiliuoju telefonu. Šie laidai dažnai būna mobiliųjų telefonų rinkinyje, bet juos galima įsigyti ir atskirai. Yra daugumai mobiliųjų telefonų modelių skirtų „Philips SHH1XXX“ ausinių jungiamųjų laidų. Jie optimizuoja ir bendrą laido ilgį iki mobiliojo telefono.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti