Uždaryti Atsisiųsti nuotrauką

Nuotraukos

Sodrūs, dinamiški žemieji dažniai

Japonijos populiarioji kultūra ir madingas paprastumas suteikia „CitiScape Shibuya“ ausinėms išskirtinumo. Lengvas orui laidus galvos lankelis su automatiškai prisitaikančiomis garsą izoliuojančiomis pagalvėlėmis leidžia ausinėms gerai priglusti, todėl galėsite patogiai pasinerti į galingų žemųjų dažnių pasaulį.

Žiūrėti visas specifikacijas

Produkto savybės

 • Galingi 40 mm garsiakalbiai perteikia sodrius ir dinamiškus žemuosius tonus

  Pakelkite sau nuotaiką su muzika, palaikančia energingą ritmą iš galingų 40 mm garsiakalbių, skleidžiančių sodrius ir dinamiškus bosus. Žinodami „Philips“ tobulo garso tradicijas, galite pasitikėti, jog „CitiScape“ ausinės užtikrins gyvą, energingą garsą, kad ir kur būtumėte.

 • Plokščias 1,2 m nesipainiojantis laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgeliams

  Atsisveikinkite su supainiotais laidais, kyšančiais iš jūsų krepšio. Jūsų „CitiScape“ ausinių plokščias, nesipainiojantis 1,2 m laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgams. Dabar galite atsipalaidavę koncentruotis į tai, ką mėgstate labiausiai – muziką, kad ir kur būtumėte.

 • Švelnus, orui laidus galvos lankelis užtikrins komfortą ilgai klausantis

  Švelnus ir lengvas galvos lankelis yra perforuotas, todėl išleidžia susikaupusią šilumą jums dėvint „CitiScape“ ausines.

 • Minkštos poroloninės pagalvėlės užtikrins tikrą komfortą mėgaujantis muzika

  Itin minkštos ir lanksčios poroloninės pagalvėlės patogiai ir saugiai apgaubia jūsų ausis – puikiai izoliuojamas garsas. Jos sukurtos ne tik tam, kad geriausiai priglustų – kad ir kokia būtų jūsų galvos forma, jos leis mėgautis muzika ilgą laiką. Iš tikrųjų jos tokios patogios, kad net galite pamiršti, jog esate jas užsidėję.

 • Ant ausų uždedamos izoliuojančios pagalvėlės neleis prasiskverbti išoriniam miesto triukšmui

  Naudodamiesi ant ausų uždedamomis izoliuojančiomis pagalvėlėmis, tapkite miesto šurmulio, bet ne triukšmo dalimi. Itin minkštos ausų pagalvėlės leidžia minkštai priglusti garsiakalbiams prie jūsų ausų ir užtikrina ilgalaikį klausymosi komfortą. Galėsite aiškiai atskirti ir mėgautis visais savo mėgstamos muzikos garsais.

 • Integruotu mikrofonu galite pereiti nuo muzikos klausymosi prie pokalbio telefonu

  Jūsų „CitiScape“ ausinėse yra įdiegta integruoto mikrofono funkcija, kuri leidžia lengvai pereiti nuo muzikos klausymosi prie pokalbio telefonu. Smagu klausytis muzikos ir neprarasti ryšio su žmonėmis, kurie jums rūpi labiausiai.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti