Uždaryti Atsisiųsti nuotrauką

Nuotraukos

Švarus, natūralus garsas

Sukurtos žavintis Niujorko dvasia ir tvarkingu kasdieniu gatvės stiliumi – „CitiScape Downtown“ ausinės suteikia galimybę patogiai klausytis natūralaus garso. „MusicSeal“ izoliuoja garsą, o plieninės spyruokliuojančios minkštos pagalvėlės suteikia komforto.

Žiūrėti visas specifikacijas

Produkto savybės

 • Integruotu mikrofonu galite pereiti nuo muzikos klausymosi prie pokalbio telefonu

  Jūsų „CitiScape“ ausinėse yra įdiegta integruoto mikrofono funkcija, kuri leidžia lengvai pereiti nuo muzikos klausymosi prie pokalbio telefonu. Smagu klausytis muzikos ir neprarasti ryšio su žmonėmis, kurie jums rūpi labiausiai.

 • Tiksliai subalansuoti 40 mm garsiakalbiai atkuria aiškų ir natūralų garsą

  Naudodamiesi 40 mm puikiai suderintais garsiakalbiais galėsite mėgautis nepaprastai aiškiu, natūralia šiluma pasižyminčiu garsu. Remiantis „Philips“ nepriekaištingo garso tradicijomis, jūsų „CitiScape“ ausinės yra tiksliai sukonstruotos taip, kad galėtų atkurti švarų, raiškų, tačiau natūralų garsą ir leistų jums mėgautis išties užburiančia muzika.

 • „MusicSeal“ leis jums klausytis muzikos netrukdant aplinkiniams

  Nesvarbu, ar klausysitės drebinančių metalo grupės gitaros ritmų, ar operos primadonos užburiančio soprano, „MusicSeal“ užtikrins, kad per „CitiScape“ ausines mėgstamą muziką girdėsite tik jūs. Dvisluoknės ausų kaušelių sienelės ir sandarūs kraštai tarp ausinių pagalvėlių ir korpuso sulaikys kiekvieną garsą. Kartu ši novatoriška funkcija neleis prasiskverbti aplinkos garsui ir trukdyti jums mėgautis muzika.

 • Ant ausų uždedamos izoliuojančios pagalvėlės neleis prasiskverbti išoriniam miesto triukšmui

  Naudodamiesi ant ausų uždedamomis izoliuojančiomis pagalvėlėmis, tapkite miesto šurmulio, bet ne triukšmo dalimi. Itin minkštos ausų pagalvėlės leidžia minkštai priglusti garsiakalbiams prie jūsų ausų ir užtikrina ilgalaikį klausymosi komfortą. Galėsite aiškiai atskirti ir mėgautis visais savo mėgstamos muzikos garsais.

 • Plokščias 1,2 m nesipainiojantis laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgeliams

  Atsisveikinkite su supainiotais laidais, kyšančiais iš jūsų krepšio. Jūsų „CitiScape“ ausinių plokščias, nesipainiojantis 1,2 m laidas neleis susidaryti kilpoms bei mazgams. Dabar galite atsipalaidavę koncentruotis į tai, ką mėgstate labiausiai – muziką, kad ir kur būtumėte.

 • Minkštos prisitaikančios poroloninės pagalvėlės leis jums patogiai panirti į muziką

  Itin minkštos ir lanksčios prisitaikančios šių „Philips“ ausinių poroloninės pagalvėlės patogiai ir saugiai apgaubia jūsų ausis, kad puikiai izoliuotų garsą. Jos sukurtos ne tik tam, kad geriausiai priglustų – kad ir kokia būtų jūsų galvos forma, jos leis mėgautis muzika ilgą laiką. Iš tikrųjų jos tokios patogios, kad net galite pamiršti, jog esate jas užsidėję.

 • Minkštos medžiagos lankelis leis patogiai klausytis kelyje

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti