Sportinės ausinės su lankeliu

  Sportinės ausinės su lankeliu

  Skirta specialiai sportuojantiems

  Patvarios ir ergonomiškos „ActionFit“ SHQ5200 ausinės atlaikys intensyviausią treniruotę. 40 mm neodimio tvarkyklės atkuria galingus žemuosius dažnius, o atviros nuimamos ausų pagalvėlės užtikrina komfortą, sugeria prakaitą ir šauniai atrodo. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Sportinės ausinės su lankeliu

ActionFit, ant ausų uždedamos, Oranžinės ir juodos SHQ5200/10 Surasti panašius produktus

Skirta specialiai sportuojantiems

Neslystančios, tvirtai priglundančios su silikoniniu sluoksniu

 • 40 mm neodimio garsiakalbiai su „Mega Bass“ ir puikiomis charakteristikomis

  40 mm neodimio garsiakalbiai su „Mega Bass“ ir puikiomis charakteristikomis

  Pasinerkite į muziką, pulsuojančią įspūdingu ritmu, kurį perteikia galingi 40 mm neodimio garsiakalbiai, užtikrinantys neįtikėtinai sodrius ir dinamiškus žemuosius dažnius. „ActionFit“ ausinės yra skirtos pagerinti jūsų treniruotės našumą – nesvarbu, kokia intensyvi ji būtų. Klausykitės raiškaus energingo garso tiek sportuodami, tiek keliaudami.

 • Nuimamos ir plaunamos pagalvėlės visada šauniai atrodys ir bus sausos

  Nuimamos ir plaunamos pagalvėlės visada šauniai atrodys ir bus sausos

  Sportuokite ir nebijokite suprakaituoti – jūsų „ActionFit“ SHQ5200 ausinės turi unikalias ausų pagalvėles, padengtas drėgmę sugeriančia medžiaga, kuri užtikrins komfortą ir šaunią išvaizdą, o ausys bus sausos visos treniruotės metu. Tiesiog nuimkite pagalvėles ir išskalbkite po keleto naudojimų, ir jos vėl bus kaip naujos.

 • Neslystantis lankelis su silikonine danga nevaržys judesių

  Neslystantis lankelis su silikonine danga nevaržys judesių

  „ActionFit“ SHQ5200 ausinės turi specialiai sukurtą lankelį, kuris tvirtai laikosi net intensyviai sportuojant. Jų neslystantis lankelis padengtas naujoviška silikonine danga, kuri užtikrina gerą kontaktą su galva ir neleidžia slankioti į šonus ar linguoti pirmyn ir atgal, kai laisvai judate sportuodami.

 • Atvira akustinė konstrukcija – visada girdėsite, kas darosi aplink

  Atvira akustinė konstrukcija – visada girdėsite, kas darosi aplink

  „ActionFit“ ausinės užtikrins saugą, nes visada girdėsite, kas darosi aplink, – tai ypač svarbu, kai sportuojate lauke. Dėl jų atviros akustinės platformos galėsite girdėti, kas vyksta aplink jus, ir kartu mėgautis muzika.

 • Glaudžiai priglundantis lankelis optimaliai atitiks bet kokį ausies kontūrą

  Glaudžiai priglundantis lankelis optimaliai atitiks bet kokį ausies kontūrą

  Jūsų „ActionFit“ ausinės turi apdairiai sukonstruotą glaudžiai priglundantį lankelį su ergonomiškais ausų kaušeliais, kurie yra kruopščiai išbandyti, kad patogiai ir tiksliai tiktų visoms ausims, nesvarbu, kokios formos ar dydžio jos yra.

 • Itin lengvos 99 g ausinės, puikiai priglundančios ir patogios

  Sveriančios vos 99 gramus, „ActionFit“ SHQ5200 yra vienos lengviausių ausinių rinkoje. Jų efektyviai suprojektuota konstrukcija turi atskiras dalis, kurios yra specialiai skirtos užtikrinti tikslų ergonomiškos struktūros balansą ir patogų svorį. Lankelio rėmelis yra pagamintas iš aukštos kokybės polipropileno, užtikrinančio, kad ausinės pakankamai tvirtai prisispaustų ir elegantiškai priglustų.

 • Sustiprintas „Kevlar“ laidas išskirtiniam patvarumui

  Jūsų „ActionFit“ ausinių speciali konstrukcija yra atspari ir stipri. Jų kevlaru dengtas laidas gerai apsaugotas nuo dilimo ir nutrūkimo, be to, jis gali atlaikyti ekstremalias sąlygas ir treniruotes.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti