Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Puikus garsas

  Šie garsiakalbiai, pasižymintys 10 W garso išvesties galia ir dinaminiu žemųjų dažnių atkuriamo garso skambesiu, puikiai tinka muzikai, žaidimams, filmams ir interneto vaizdo įrašams tiek MAC, tiek su PC kompiuteriui. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Puikus garsas

 • Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Tereikia vieno paprasto sujungimo, ir galėsite mėgautis visa savo muzika iš nešiojamųjų įrenginių ir kompiuterių. Paprasčiausiai prijunkite įrenginį prie „Philips“ komplekto garso įvesties (3,5 mm) prievado. Kompiuteriai paprastai jungiami per ausinių išvesties lizdą. Prisijungę galite mėgautis visa savo muzikos kolekcija tiesiogiai per aukštos kokybės garsiakalbių komplektą. „Philips“ tiesiog perteikia geresnį garsą.

 • Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Vienas garsiakalbis paprastai sukuria tam tikro dažnio virpesius diafragmos pakraščiuose, dažnai sukeliančius garso iškraipymus. Šiai problemai išspręsti naudojamas mylaras – vientisas monomeras ir daug lengvesnė medžiaga, kuri paprastai dažniau naudojama apie garsiakalbio difuzorių. Apsupus difuzorių tiksliai simetrišku žiedu, gaunamas slopinimo efektas, pašalinantis asinchroniškus virpesius, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

 • 10 W garso išvesties galia

  Sodrių žemųjų dažnių spinduliuotuvai su 10 W išvesties galia leidžia mažiems garsiakalbiams atkurti žemuosius dažnius veiksmingiau nepaisant jų dydžio. Taigi, sodresni žemieji dažniai ir mažiau užimamos vietos!

 • Puikus stilius – išvaizda neprastesnė nei garsas

  Stilingas dizainas suteikia išskirtinumo jūsų gyvenamajai erdvei.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti