Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Galingas sodrus garsas

  Per 40 W išvestį atkuriami mažiau iškraipyti sodrūs tonai. Per dvikryptį aukštųjų dažnių garsiakalbį ir žemųjų dažnių garsiakalbį atkuriami aukšti, žemi ir vidutiniai dažniai, todėl sklinda labiau subalansuotas garsas.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Galingas sodrus garsas

Neprilygstamas garso pojūtis

 • Patogus papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis garsiakalbių priekyje

  Patogus papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis garsiakalbių priekyje

  Dabar galite mėgautis savo mėgstamiausia muzika ir pramogomis dar lengviau ir patogiau dėl garsiakalbių priekyje esančios papildomos įvesties ir ausinių išvesties lizdo. Dažniausiai norėdami prisijungti prie kito įrenginio nei kompiuteris, turite ištraukti kištuką iš 3,5 mm iš kompiuterio lizdo, o tai nėra visada racionalu. Tačiau su papildoma įvestimi ir ausinių išvesties jungtimis, esančiomis priekinėje pusėje, galite greitai ir lengvai klausytis muzikos tiesiai iš beveik visų įrenginių.

 • Dviejų jupstų aukštųjų dažnių garsiakalbis + žemųjų dažnių garsiakalbis

  Dviejų dažnio juostų garsiakalbis su dviem pagrindiniais įrenginiais per aukštųjų dažnių siųstuvą sukuria aukštuosius dažnius, o per žemųjų dažnių – žemuosius ir vidutinius dažnius. Taip padidinama dar geriau subalansuota garso išvestis nei su įprasta garsiakalbio su vienu pagrindiniu įrenginiu struktūra, naudojama visoms dažnių juostoms atkurti. Klausydamiesi muzikos galite mėgautis geresne akustika ir sodriu vokalu, aukštaisiais ir žemaisiais dažniais – viskas už itin gerą kainą su naujausiais „Philips“ viso diapazono garsiakalbiais.

 • „Mylar“ medžiagos aukštųjų dažnių garsiakalbis didelės raiškos garsui

  Unikali aukštųjų dažnių garsiakalbiams naudojama „Mylar“ medžiaga užtikrina neįtikėtiną garso raišką. Puikiausiai atkuriamas visas garso dažnių diapazonas, todėl klausoma muzika yra tarsi gyva, o filmo garso takelio garsas yra toks, koks ir turėtų būti. Aukštųjų dažnių siųstuvas, kaip integruota dvikryptės konstrukcijos dalis, paryškina aukštuosius dažnius, o kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiu atkuria dar erdvesnį ir tikslesnį garsą. Patobulintas aiškumas – tai galimybė atskirti skirtingos muzikos elementus: klausyti atskirų instrumentų, dar aiškiau girdėti vokalą, mėgautis kiekviena muzikos detale.

 • Stiprintuvo medžiaga – polipropilenas

  Polipropilenas yra stiprintuvo medžiaga, ji yra minkšta ir pagerina aukštųjų dažnių garsus. Ji padeda sklisti garsams, skleidžia grynesnį garsą ir užtikrina didesnį aiškumą ir balansą. Lengviau integruoti su aukštųjų dažnių siųstuvu, dėl šios lengvos medžiagos vibracija yra mažesnė.

 • Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Vienas garsiakalbis paprastai sukuria tam tikro dažnio virpesius diafragmos pakraščiuose, dažnai sukeliančius garso iškraipymus. Šiai problemai išspręsti naudojamas mylaras – vientisas monomeras ir daug lengvesnė medžiaga, kuri paprastai dažniau naudojama apie garsiakalbio difuzorių. Apsupus difuzorių tiksliai simetrišku žiedu, gaunamas slopinimo efektas, pašalinantis asinchroniškus virpesius, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

 • Patrauklus itin blizgus paviršius

  Itin blizgus juodos rojalio spalvos paviršius atrodo tiesiog stulbinamai tiek klasikiniuose, tiek moderniuose interjeruose.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti