Skaitmeninis nuotraukų rėmelis

  Pačios geriausios mūsų atostogos!

  Stilingame ir ploname skaitmeniniame nuotraukų rėmelyje „Philips SPF4612“ galima atkurti tiek nuotraukas, tiek vaizdo įrašus. Nuo šiol brangiausi jums prisiminimai atgis visa savo didybe – matysite ryškių spalvų, gyvo judesio ir garso vaizdus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Skaitmeninis nuotraukų rėmelis

25.4cm/ 10col. skaitmeninis LCD SPF4612/12 Surasti panašius produktus

Pačios geriausios mūsų atostogos!

 • Veikia spustelėjus vieną mygtuką – visiška kontrolė vos prisilietus

  Veikia spustelėjus vieną mygtuką – visiška kontrolė vos prisilietus

  Didelis mygtukas yra „Philips“ skaitmeninių nuotraukų rėmelio viršuje. Naudodami šį mygtuką galite įjungti dažniausiai naudojamas rėmelio funkcijas: įjungti / išjungti rėmelį, įjungti nuotraukų peržiūrą arba laikrodį. Didelis ir lengvai pasiekiamas – valdykite lengvai ir greitai. Štai ką vadiname tikru sumanumu ir paprastumu!

 • Automatinė peržiūra iš atminties kortelės

  Automatinis skaidrių demonstravimas paleidžiamas iš atminties kortelės, kad negaištumėte brangaus laiko kopijuodami nuotraukas į nuotraukų rėmelį.

 • „imagen Pro“ perteikia ryškias, gyvas ir natūralias odos spalvas

  Unikali „Philips“ vaizdo gerinimo technologija automatiškai išanalizuoja jūsų nuotraukas arba pakoreguoja spalvas ir papildo jas optimaliu kontrastu. „imagen Pro“ yra labiau pažengusi vaizdo technologija, kurią sudaro 3 pagrindiniai „imagen“ elementai, suteikiantys daugiau spalvos tikslumo, gilumo ir kontrasto. Be to, „imagen Pro“ siūlo patobulinti veido odą, sukurti ryškesnius vaizdus ir nuotraukų peržiūrą, kuri yra labai svarbi ramiems vaizdams.

 • Leiskite laiką su linksmais laikrodžiais

  Perjunkite laikrodžio režimą, kai jums nereikia nuotraukų peržiūros. Akimirksniu jūsų „PhotoFrame“ taps laikrodžiu.

 • Automatinis ekrano įjungimas / išjungimas nustatytu laiku, kad būtų taupoma energija

  Laikmatis įjungia/išjungia „PhotoFrame“ pasirinktu laiku, sumažinant energijos suvartojimą ir saugant mūsų aplinką bei sutaupant iki vienos trečiosios „PhotoFrame“ energijos kaštų.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti