Skaitmeninis nuotraukų albumas

  Pasakokite naujausias istorijas

  Skaitmeninis nuotraukų rėmelis „Philips SPH9608“ yra puikus būdas nuolatos būti su savo šeima ir draugais. Tik keli nustatymai ir el. paštu atsiųstos nuotraukos ir jūsų draugų nuotraukos „Facebook“ tinkle bus sinchronizuojamos per belaidį ryšį, automatiškai. Nereikės nei kompiuterio, nei programinės įrangos. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Skaitmeninis nuotraukų albumas

20, 3 cm (8 in), Liečiamasis valdymas SPH9608/12 Surasti panašius produktus

Pasakokite naujausias istorijas

Tiesiogiai sinchronizuokite „Facebook“ nuotraukas

 • Galite rinktis iš 15 smagių animuotų laikrodžių, kad laikas būtų rodomas taip, kaip patinka jums

  Laikas taip, kaip jums patinka – 15 smagių animuotų laikrodžių.

 • Automatinis ekrano įjungimas / išjungimas nustatytu laiku, kad būtų taupoma energija

  Laikmatis įjungia/išjungia „PhotoFrame“ pasirinktu laiku, sumažinant energijos suvartojimą ir saugant mūsų aplinką bei sutaupant iki vienos trečiosios „PhotoFrame“ energijos kaštų.

 • Jutiklinis ekranas leis patogiau peržiūrėti nuotraukas

  Valdyti skaitmeninį nuotraukų albumą yra taip pat lengva, kaip spragtelėti ar liesti pirštais. Jutikliniame ekrane galėsite naršyti po albumą arba greitai ir lengvai pridėti bei naikinti nuotraukas. Piktograminis meniu užtikrina, jog naudoti „Philips“ skaitmeninį nuotraukų rėmelį paprasta; jutiklinis ekranas paverčia peržiūrą smagiu užsiėmimu.

 • Gaukite nuotraukas el. paštu tiesiai į savo nuotraukų albumą

  Gaukite nuotraukas el. paštu tiesiai į savo nuotraukų albumą. Prijungtas nuotraukų albumas turi „WiFi“ galimybę. Paprasčiausiai įveskite savo el. pašto adresą į albumą ir duokite šį adresą artimiesiems ir draugams. Kai jie išsiųs nuotraukas šiuo adresu, nuotraukos automatiškai bus rodomos skaidrių peržiūros režimu jūsų „Philips“ skaitmeniniame nuotraukų rėmelyje. Nereikia nei kompiuterio, nei programinės įrangos. Be to, el. paštu atsiųstos nuotraukos automatiškai grupuojamos pagal siuntėją, todėl vėliau jas galėsite lengvai rasti.

 • Sinchronizuokite draugų nuotraukas iš „Facebook“, „Flickr“ arba „Picasa“

  Pamatykite, kas vyksta, tuomet, kai tai vyksta. Prijungtas nuotraukų albumas turi „WiFi“ galimybę, leidžiančią sinchronizuoti draugų nuotraukas automatiškai per socialinių tinklų paskyras. Nustatykite savo mėgstamas nuotraukų paskyras albume, tada pasirinkite bet kurias arba visas „Facebook“, „Picasa“ arba „Flickr“ paskyras. Kai tik kuris nors draugas nusiųs naujų nuotraukų į šias paskyras, jūs iškart turėsite jas savo nuotraukų albume. Galite net tvarkyti savo draugų sąrašą naudodami privatumo parametrus. Kadangi nereikia nei kompiuterio, nei programinės įrangos, bus malonu ir paprasta palaikyti ryšius su šeimos nariais ir draugais.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti