Kompiuterio internetinė vaizdo kamera

  Kompiuterio internetinė vaizdo kamera

  Kalbėkitės visą dieną

  Puikūs vaizdas ir garsas vaizdo pokalbių metu, su privatumą saugančiu objektyvo dangteliu ir ausinėmis, užtikrinančiomis patogumą, jas naudojant ilgesnį laiką. Be to, internetinėje vaizdo kameroje yra įdiegtas 1,3 megapikselių pagerinto vaizdo ir aiškaus vaizdo įrašo daviklis. Tiesiog prisijunkite ir kalbėkitės, paprasčiau nebūna!

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Kalbėkitės visą dieną

 • Internetinės vaizdo kameros dangtelis saugo privatumą

  Internetinės vaizdo kameros dangtelis saugo privatumą
 • Patogus internetinės vaizdo kameros laido tvarkymas

  Patogus internetinės vaizdo kameros laido tvarkymas
 • Pagerinti 1,3 megapikselių vaizdo įrašams ir nuotraukoms

  Jūsų internetinė vaizdo kamera suteikia 1,3 megapikselių (sustiprintų programine įranga) vaizdo įrašų ir nuotraukų skiriamąją gebą. Tad galite ją naudoti aukštos kokybės nuotraukoms, kurios puikiai atrodo ir išspausdintos kaip didesni vaizdai.

 • Supaprastintas diegimas paprastam prijungimui

  Tiesiog prijunkite internetinę vaizdo kamerą prie savo kompiuterio USB lizdo. Kompiuteris kamerą atpažins ir ji iškart pradės veikti. Taip paprastai galite pradėti vaizdo pokalbį.

 • Itin jautrus ausinių mikrofonas aiškiam balsui užfiksuoti.

  Aiškiems ir nepertraukiamiems pokalbiams internetu nerasite geresnių ausinių, nes jos turi itin jautrų mikrofoną, kuris aiškiai fiksuoja jūsų balsą.

 • Universalus internetinės kameros fiksatorius darbastaliui, nešiojamajam kompiuteriui ar ekranui

  Su universaliu fiksatoriumi lengva saugiai pastatyti ar sumontuoti internetinę kamerą ant bet kokio darbastalio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ir skystųjų kristalų monitoriaus viršaus. Konstrukcija yra ypač saugi, tad internetinė kamera nejudės ir nenukris pokalbiui įpusėjus.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti