Prestigo

Universalus nuotolinio valdymo pultas

  Prestigo

  Universalus nuotolinio valdymo pultas

  Jutiklinis ekranas

  Išmanusis universalus nuotolinio valdymo pultas su visų spalvų jutikliniu ekranu, vienu metu valdantis iki 20 įrenginių iš 300 000 galimų ir rodantis tik tuo metu reikiamus mygtukus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Prestigo Universalus nuotolinio valdymo pultas

„Ultra Touch 20 in 1“ SRT9320/10 Surasti panašius produktus

Jutiklinis ekranas

Matykite tik reikiamus mygtukus

 • Veiklos skirtos reguliuoti daugelį prietaisų

  Veiklos skirtos reguliuoti daugelį prietaisų

  Savo namų pramogų įrenginius vietoj daugelio pultų spaudinėjimo paleiskite vienu mygtuku paspaudimu. Tiesiog spustelėkite veiksmo mygtuką, pvz.: „Žiūrėti filmą“, o „Prestigo“ automatiškai įjungs skirtingus būtinus paleisti filmą įrenginius: televizorių, DVD grotuvą ir namų kino sistemą.

 • Jutiklinis ekranas lengvesnei navigacijai

  Jutiklinis ekranas lengvesnei navigacijai

  Jutiklinis ekranas rodo tik reikiamus mygtukus ir leidžia greitai naršyti nuotoliniu būdu.

 • Tiesioginė prieiga prie jūsų mėgstamų kanalų

  Tiesioginė prieiga prie jūsų mėgstamų kanalų

  Šiame nuotolinio valdymo pulte įdiegta daugumos šalių svarbiausių TV ir radijo stočių piktogramų biblioteka. Spalvotame LCD ekrane kanalų piktogramas galite lengvai priskirti tinkamiems kanalams. Kai atliksite priskyrimą, mėgstamiausius kanalus galėsite valdyti naudodami stočių piktogramas (ne vien nuotolinio valdymo pulto skaitinius mygtukus).

 • 7,1 cm visų spalvų ekranas palengvina skaitymą ir naršymą

  7,1 cm (240 x 320 pikselių) spalvotas LCD ekranas užtikrina didelės skiriamosios gebos kokybę ir lengvą skaitymą. Jutiklinis ekranas rodo tik reikiamus mygtukus ir leidžia greitai naršyti nuotoliniu būdu.

 • Apšviesti mygtukai skirti reguliuoti jūsų prietaisą tamsoje.

  Apšviesta klaviatūra palengvina visų prietaisų reguliavimą net ir tamsoje.

 • Papildoma nuskaitymo ir nurodymo funkcija

  Nuskaitymo funkcija yra procesas, kurio metu nuotolinio valdymo pultas pagauna, išsaugo ir naudoja kitų nuotolinio valdymo pultų infraraudonuosius signalus. Kai pulto duomenų bazėje nėra prietaiso kodų, juos galima nuskaityti iš originalaus pulto, tereikia tik nukreipti šį pultą į originalų pultą. Tobulesnis funkcijų pridėjimo ir nurodymo būdas padeda lengviau ir greičiau pridėti papildomas funkcijas. Rezultatas: daugiau jokių trūkstamų funkcijų!

 • Naujinimus galite atsisiųsti iš interneto bibliotekos

  „Philips PrestigoSync“ programinė įranga kartu su nuotolinio valdymo pulto USB jungtimi užtikrina lengvą prieigą prie internete esančių naujinimų. Mėgstamų kanalų piktogramas galite pasirinkti iš bibliotekos, kurioje yra daugiau kaip 10 000 kanalų piktogramų. Be to, „Philips PrestigoSync“ programinė įranga automatiškai praneša apie naujausią prieinamą „Prestigo“ aparatinę įrangą. Programinė įranga įrašyta CD, ją taip pat galima atsisiųsti iš oficialios „Philips“ svetainės.

 • Išsamios ekrane pateikiamos instrukcijos

  Kitaip nei kitų universalių nuotolinio valdymo pultų atveju, kurių 4 skaitmenų kodą reikia įvesti iš instrukcijų knygelės (siekiant nustatyti prekės ženklą ir prietaisą), pulto sąrankos išsamios instrukcijos (nepaisant prekės ženklo) pateikiamos pulto ekrane.

 • Universalaus IR kodo duomenų bazė, padedanti valdyti įvairius prietaisus

  Universalaus IR kodo duomenų bazė yra į konkretų nuotolinio valdymo pultą įdiegta infraraudonųjų kodų biblioteka. Ši funkcija leidžia nuotolinio valdymo pultu kontroliuoti įrangą nenuskaitant atskirų signalų. Tinkamas infraraudonųjų kodų rinkinys iš nuotolinės duomenų bazės pasirenkamas naudojant automatinę paiešką. Tai leidžia valdyti beveik visų šiuo metu rinkoje pateikiamų garso / vaizdo sistemų elementus, nepaisant modelio ar prekės ženklo.

 • Dažniausiai naudojami kietieji mygtukai, skirti naudojimui palengvinti

  Dažniausiai naudojami kietieji mygtukai skirti spausti nežiūrint / nematant. Tai palengvina naudojimą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti