Prestigo

Universalus nuotolinio valdymo pultas

  Prestigo

  Universalus nuotolinio valdymo pultas

  Jūsų mėgstami kanalai – vos palietus

  Naršykite po mėgstamus kanalus naudodamiesi universaliuoju valdymo pultu su spalvotais simboliais! Išsiskiriantis suliejimo technologija ir patogumu „Prestigo SRU8015“ užtikrina valdymo mygtukais ir ekrane esančiais simboliais galimybę. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Prestigo Universalus nuotolinio valdymo pultas

„Penkiolika viename“ SRU8015/10 Surasti panašius produktus

Jūsų mėgstami kanalai – vos palietus

 • Valdysite iki 15 įrenginių iš turimų 25

  Vienu valdymo pulteliu „penkiolika viename“ galėsite patogiai valdyti iki 15 namų pramogų įrenginių. Pultelį lengva programuoti, kad juo galima būtų valdyti beveik bet kokio modelio garso / vaizdo įrangą, nes jame yra universalaus IR kodo duomenų bazė. Tik vienas nuotolinio valdymo pultelis visiems įrenginiams – daugiau jokios sumaišties bandant surasti konkrečiam įrenginiui tinkantį pultelį!

 • Didžiulė kanalų simbolių biblioteka

  Nuotolinio valdymo pulte įdiegta daugelio šalių pagrindinių TV stočių kanalų simbolių biblioteka. Spalviniame LCD ekrane galite atsirinkti ir programuoti reikalingus kanalų simbolius. Juos suprogramavę galite naudoti informaciją LCD ekrane, o ne pultelyje esančius skaitmeninius mygtukus.

 • Didelė infraraudonųjų kodų duomenų bazė, kurioje yra beveik visi įrenginiai ir modeliai

  Universalioji IR kodų duomenų bazė yra susieta su konkrečiame nuotolinio valdymo pulte įdiegta infraraudonųjų kodų biblioteka. Kadangi yra ši funkcija, pultui nereikės įsiminti kiekvienam įrenginiui skirtų signalų. Duomenų bazėje parinkite konkrečiam įrenginiui tinkantį infraraudonųjų kodų rinkinį – taip galėsite valdyti beveik bet kurį šiuo metu rinkoje siūlomą garso / vaizdo sistemos elementą.

 • Nereikia nustatyti rankiniu būdu

  Kitaip nei kitų universalių nuotolinio valdymo pultų, kurių 3 skaitmenų kodą reikia įvesti iš instrukcijų knygelės (siekiant nustatyti prekės ženklą ir prietaisą), šio pulto sąrankos išsamios instrukcijos (nepaisant prekės ženklo) pateikiamos pulto ekrane.

 • IR signalų kodai išmokstami iš kito nuotolinio valdymo pulto

  Mokymosi funkcija yra susijusi su procesu, kurio metu nuotolinio valdymo pultas pagauna ir išsaugo infraraudonuosius signalus iš kito nuotolinio valdymo pulto. Jei įrenginyje įdiegtoje kodų duomenų bazėje reikalingo kodo nėra, pultas gali jį įsiminti iš originalaus nuotolinio valdymo pulto, į kurį turi būti nukreiptas.

 • Labai lengva pridėti papildomų funkcijų ir suteikti joms pavadinimą

  Patobulintas naujų funkcijų pridėjimo ir jų pavadinimo būdas. Taigi nuo šiol galėsite naudoti visas jums reikalingas funkcijas.

 • 5,1 cm/2,0 colių didelės gebos lengvai įskaitomas LCD ekranas

  Didelės gebos kokybiškame LCD ekrane (220 x 175 pikselių TFT tipo ekrane) labai lengva skaityti bet kokį tekstą.

 • Atskiros veiklos rūšys susiejamos su vienu mygtuku

  Nereikia užduoti atskirų komandų. Dažniausiai naudojamos funkcijos sugrupuojamos pagal veiklos rūšis, pvz., „Žiūrėti kino filmą“ arba „Klausyti CD“. Kai vartotojas pasirenka „Žiūrėti kino filmą“, viename mygtuke būna visos komandos, reikalingos norint pradėti žiūrėti filmą: TV įjungimas, stiprintuvo įjungimas ir teisingos įvesties parinkimas, DVD grotuvo įjungimas ir jo paleidimas.

 • Intuityvus sukamasis žymeklis – greitas naršymas po meniu

  Jame esantis sukamasis ratukas suteikia galimybę naršyti po nuostatų meniu ir įrenginio puslapius abiem kryptimis – tiek pagal, tiek prieš laikrodžio rodyklę.

 • LCD ekranas tamsoje šviečia, todėl jį naudoti patogu

  Foninio apšvietimo funkcija naudojama norint tamsoje apšviesti LCD ekraną arba klaviatūrą. Du labiausiai įprasti foninio apšvietimo tipai – LED apšvietimas ir elektroliuminescencinis apšvietimas (EL). LED apšvietimą naudojantys nuotolinio valdymo pultai šviečia ryškiai, bet netolygiai, šviesa yra gelsvos ir žalsvos spalvos, o EL apšvietimas tolygus, bet melsvos, baltos ar žalsvos spalvos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti