Žadintuvas

  Žadintuvas

  Dviejų lygių vibracija

  Pabuskite pažadinti šio plono „Philips“ žadintuvo – nepakartojami rytai. Jame įdiegtos vibravimo ir žadinimo funkcijos, todėl galite pradėti dieną taip, kaip jums patogiau. Prisekite prie pagalvės segtuku arba naudodami stovelį pastatykite ant šalia lovos esančio staliuko. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dviejų lygių vibracija

 • Senkančios baterijos indikatorius parodo likusį energijos kiekį

  Senkančios baterijos indikatorius parodo likusį energijos kiekį

  Senkančios baterijos indikatorius pradeda šviesti, kai energija senka.

 • Kartoti signalą nusnūdimui

  Kartoti signalą nusnūdimui

  Galvodamas apie ilgesnį pamiegojimą, „Philips“ radijas-laikrodis turi snaudimo funkciją. Jei suskambus žadintuvui, norite ilgiau pasnausti, paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir miegokite toliau. Po 9 min. žadintuvas vėl suskambės. Galite ir toliau spausti šį mygtuką kas 9 min., kol išjungsite žadintuvą visai.

 • Integruotas vibruojantis žadintuvas jus pažadins asmeniškai ir ramiai

  Dėl švelnios vibracijos iš miego pabuskite ramiai. Tiesiog nustumkite žadintuvo tipo mygtuką prie vibracijos režimo, ir nustatytu laiku jus žadins vibracija. Impulsai skleidžiami taip, kad pažadintų tik jus, bet ne jūsų partnerį (-ę). Kadangi kiekvienas mes pabundame skirtingai, galima pasirinkti du vibravimo lygius. Net ir nustačius didžiausią lygį laikrodis vibruos tik jums, bet ne jūsų partneriui (-ei). Užkietėję miegaliai gali nustatyti ir žadinimo signalą ir būti ramūs, kad dieną pradės laiku.

 • Patogus spaustukas – galėsite tvirtinti prie pagalvės

  Ramiai eikite miegoti. Šis „Philips“ žadintuvas turi papildomą spaustuką, kuriuo galėsite patogiai pritvirtinti žadintuvą prie pagalvės. Todėl galėsite lengvai rasti žadintuvą ir jis nenukris nuo pagalvės naktį ir pradėjęs vibruoti. Jei pageidaujate, komplekte pateikiamą spaustuką galite pakeisti virvele. Tiesiog perkiškite virvelę per angą laikrodyje.

 • Plonas ir plokščias, todėl patogiai padėsite po pagalve

  Pritaikytas padėti po pagalve, todėl šis žadintuvas yra itin plonas ir neturi aštrių kampų ir išsikišančių dalių. Mygtukai susilieja su paviršiumi, o stovelis susilanksto ir priglunda prie galinės dalies. Net nepajusite, kad šis žadintuvas yra po pagalve, ir galėsite jaustis patogiai gulėdami lovoje.

 • Su stoveliu, kad galėtumėte patogiai padėti ant stalviršio

  Kad būtų patogiau naudoti, šis žadintuvas turi integruotą stovą. Pastačius ant stalviršio laikrodis šiek pakrypsta, o tai užtikrina geriausią matomumo kampą. Suimkite stovą pirštais ir nesunkiai apverskite. Guminė kojelė užtikrina, kad žadintuvas nenuslystų. Stovą galima sulankstyti; tokiu atveju jis priglus prie galinės dalies, ir žadintuvą galėsite padėti po pagalve.

 • Naudokite zirzeklį kaip atsarginį signalą

  Žadintuvas ne tik vibruoja, bet ir skleidžia žadinimo signalą, o jūs galite pasirinkti, kurį žadinimo būdą naudosite. Galite naudoti tik zirzeklį, tik vibraciją arba abu kartu. Užkietėję miegaliai gali rinktis žadinimo signalą su vibracija ir ramiai miegoti.

 • Švelni vibracija – malonu pabusti

  Su „Philips“ pabuskite natūraliai. Šis laikrodis pažadins jus vibruodamas – pradėdamas švelniai ir vis intensyvėdamas. Švelni vibracija leis jums pabusti natūraliai be šaižaus žadintuvo signalo. Natūraliai pabudę jausitės energingesni ir būsite pasiruošę pradėti naują šaunią dieną.

 • Veikia naudojant bateriją – lengva pastatyti ir nešiotis

  Du AA tipo elementai – optimalus mobilumas ir pastatymas.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti