Fidelio

Philips Fidelio

Ausinės

  • KA

  Philips Fidelio

  Ausinės

  Tiksliai perduodamas garsas patogiai įsitaisius namuose

  Su „Fidelio“ X2 ausinėmis patirsite autentiškus klausymosi pojūčius, galėsite mėgautis išskirtiniu garsu patogiai įsitaisę namuose. Pasinerkite į garso detales ir mėgaukitės patogiai priglundančiomis ausinėmis. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Fidelio Ausinės

Didelės raiškos garsas, Ausis uždengiančios, prašmatn. prisit. porol. pagalvėlės X2/00 Surasti panašius produktus

Tiksliai perduodamas garsas patogiai įsitaisius namuose

 • Dėl didelės raiškos garso galite mėgautis kokybiška muzika

  Dėl didelės raiškos garso galite mėgautis kokybiška muzika

  Didelės raiškos garsas užtikrina geriausią garso kokybę, kuomet studijos įrašo garsas atkuriamas tiksliau nei 16 bitų / 44,1 kHz CD formatai. Dėl tokios išskirtinės kokybės didelės raiškos garsas yra geriausias muzikos aistruolio pasirinkimas. „Fidelio“ ausinės atitinka griežčiausius didelės raiškos garso įrenginiams taikomus reikalavimus. Ar klausytumėtės didelės raiškos kolekcijos, ar muzikos iš įprastų šaltinių, „Fidelio“ ausinių atkuriami sklandūs ir lygūs aukštieji dažniai suteiks jums galimybę mėgautis muzika.

 • Galingi 50 mm neodimo garsiakalbiai plataus diapazono tiksliam muzikos atkūrimui

  Galingi 50 mm neodimo garsiakalbiai plataus diapazono tiksliam muzikos atkūrimui

  Kiekvienas garsiakalbis kruopščiai atrenkamas, suderinamas ir patikrinamas, kad būtų užtikrintas tobulai subalansuotas natūralus garsas. 50 mm garsiakalbiai naudoja galingus neodimio magnetus ir perteikia visą muzikos dinamiką, sodrius žemuosius, aiškius vidutiniuosius ir švarius aukštuosius dažnius.

 • Atviros nugarėlės akustinė konstrukcija švariam ir tiksliam garso atkūrimui

  Atviros nugarėlės akustinė konstrukcija švariam ir tiksliam garso atkūrimui

  Dėl akustinės atviros nugarėlės konstrukcijos pašalinamas už garsiakalbio susikaupęs oro slėgis, todėl diafragma gali laisvai judėti. Dėl to pagerėja garso kokybė ir aukštų dažnių išlyginimo savybės.

 • Orui laidžios veliūro pagalvėlės sumažina slėgį ir karštį

  Orui laidžios veliūro pagalvėlės sumažina slėgį ir karštį

  Gaminant „Philips Fidelio“ X2 pradedama nuo kruopštaus medžiagų parinkimo pagal jų savybes ir ergonomiką. Prašmatnios, prisitaikančios poroloninės ausų pagalvėlės suderintos su optimalaus tankio orui laidžia veliūro medžiaga, kuri mažina slėgį ir karštį, kad būtų patogu dėvėti ilgą laiką.

 • Sluoksninio judesių valdymo diafragma tiksliai atkuria garsą

  Sluoksninio judesių valdymo diafragma tiksliai atkuria garsą

  Sluoksninio judesių valdymo (LMC) garsiakalbiuose yra kelių sluoksnių polimerinė diafragma su amortizuojančio gelio sluoksniu. Šie sluoksniai suformuoja lanksčią ribą ir (kartu su geliu) sugeria bei slopina bet kokius per didelius dažnius. Dėl to dažniai suvienodėja. Rezultatas – labiau subalansuotas, natūralesnis ir švaresnis aukštųjų dažnių skambesys.

 • Prašmatnios, prisitaikančios poroloninės ausų pagalvėlės ilgam ir patogiam dėvėjimui

  Prašmatnios, prisitaikančios poroloninės ausų pagalvėlės ilgam ir patogiam dėvėjimui

  „Fidelio“ X2 naudojamos medžiagos yra kruopščiai atrenkamos, kad ausines dėvėti būtų patogu ir būtų užtikrintas kokybiškas garsas. Prašmatnios, orui laidžios ir prisitaikančios poroloninės ausų pagalvėlės ergonomiškam naudojimui. Porolonas ne tik puikiai prisitaiko prie jūsų ausies formos, bet ir užtikrina sodrų žemųjų dažnių garsą, izoliuoja aplinkos triukšmą.

 • Pakreipti garsiakalbiai minimaliai atspindi garsą

  Pakreipti garsiakalbiai minimaliai atspindi garsą

  Ausų kaušeliai sukurti taip, kad būtų galima pakreipti 15 laipsnių kampu ir pritaikyti pagal ausų formą. Tokie kaušeliai tiksliai ir kokybiškai atkuria garsą. Garso signalai keliauja tiesiai į ausis, todėl galėsite mėgautis dinamiškais ir autentiškais klausymosi potyriais.

 • Automatiškai reguliuojamas hamakas su erdviniu tinkleliu, kad puikiai prisitaikytų ausyje

  Automatiškai reguliuojamas hamakas su erdviniu tinkleliu, kad puikiai prisitaikytų ausyje

  Automatiškai reguliuojamame lengvame hamake yra erdvinis tinklelis, kuris ne tik praleidžia orą, bet ir yra pakankamai lankstus, kad visada puikiai prisitaikytų.

 • Pridedamas laido spaustukas, saugantis laidus, kad nesusipainiotų

  Pridedamas laido spaustukas, saugantis laidus, kad nesusipainiotų
 • Dviejų sluoksnių ausų kaušeliai sukurti tiksliai atkurti garsą

  „Philips Fidelio“ X2 dvigubo sluoksnio ausų kaušeliai pagaminti siekiant sumažinti rezonansą, nuslopinti vibraciją, užtikrinti itin tikslų ir kokybišką garsą. Tvirta dviejų sluoksnių konstrukcija yra patvari. X2 – tai idealus pasirinkimas klausantis muzikos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti