Grįžti į gaminių apžvalgą
Philips  Muzikos mikrosistema CD, FM MC1000/12

Mikrosistema „viskas viename“

Muzikos mikrosistema MC1000/12

Sužavėti garsų

Pasinerkite į neprilygstamos kokybės garsą, kurį skleidžia kompaktiškas ir plonas įrenginys. MC1000 muzikos mikrosistema pagražins jūsų gyvenamąją erdvę ir praturtins klausymosi pojūčius. Tiesiog paspauskite „Play“ (Leisti) ir mėgaukitės kambarį pripildančiais dinamiškais žemųjų dažnių garsais.

Tai, kas svarbiausia

Praturtinkite savo muzikos pojūčius

  • Leskite CD, CD-R or CD-RW diskus
  • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas
  • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui
  • FM imtuvas leis mėgautis radijo programomis

Tinka bet kuriai erdvei, bet kuriam stiliui

  • Kompaktiškas dizainas

Savybės

Leskite CD, CD-R or CD-RW diskus

„Philips“ gamina produktus, kuriuos visada galima naudoti su daugeliu prekyboje esančių diskų. Garso sistema suteikia galimybę mėgautis muzika iš CD, CD-R ir CD-RW diskų. CD-RW (suderinama su CD-RW) reiškia, kad garso sistema gali leisti įrašomuosius kompaktinius diskus (CD-R) ir daugkartinio rašymo kompaktinius diskus (CD-RW). CD-R diskai yra įrašomi vieną kartą ir juos galima leisti bet kuriuo CD grotuvu, tačiau CD-RW diskus galima įrašyti kelis kartus ir leisti tik suderinamais garso CD grotuvais.

Leiskite CD, CD-R ir CD-RW
Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas

Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

„MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

„MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

MP3 sąsaja
FM imtuvas

FM imtuvas leis mėgautis radijo programomis

Integruotas FM imtuvas leis kiekvieną dieną mėgautis per mėgstamą radijo stotį transliuojamomis dainomis ar žiniomis. Paprasčiausiai nustatykite stotį, kurios norite klausytis.

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą

Užsisakyti
Privatumo politika

Registruotis

Ar turite šį produktą?

Užregistruokite savo produktą

MC1000/12