Grįžti į gaminių apžvalgą
Philips  Puikus automatinis espreso aparatas  HD8753/19

Espreso ir kapučino vienu mygtuko paspaudimu

Intelia Puikus automatinis espreso aparatas HD8753/19

Su naujausia „Saeco Latte Perfetto“ technologija

Tik naudodami „Saeco Intelia“ automatinį kavos virimo aparatą galėsite mėgautis tobula espreso. Ji lengva naudoti, pritaikyti ir valyti. Paruoškite tobulą kapučino arba espreso vos vienu mygtuko paspaudimu.

Tai, kas svarbiausia

Autentiškos itališkos kavos tobulumas

  • 100 % keraminiai malūnėliai – neprisvilusio skonio kava
  • Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės kava nelaukdami
  • Dviejų skyrių pieno ąsotėlis puikiai pieno putai

Ruoškite jums patinkančius gėrimus

  • Išsaugo jūsų mėgstamiausios kavos ruošimo nustatymus
  • Kadangi snapelis yra reguliuojamas, neprarasite šilumos ir galėsite įdėti bet kokį puodelį
  • Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais

Paprasta valyti ir prižiūrėti

  • Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų
  • Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija


Sertifikuotas dėl suteikiamo puikaus kavos gėrimo potyrio

Kad galėtumėte virti nuostabią kavą, kiekvienas kavos virimo aparatas atitinka griežtus gamybos ir kokybės reikalavimus ir yra sertifikuotas ekspertų "Centro Studi Asaggiatori" – Italijos degustatorių.Išbandykite mūsų sertifikuotą "Espresso and Cappuccino Perfetto"! Tik nustatykite puikius kavos virimo aparato nustatymus.

Savybės

100 % keraminiai malūnėliai – neprisvilusio skonio kava

Šiame espreso kavos aparate naudojami 100 % keraminiai malūnėliai. „Saeco“ aparatuose naudojami keraminiai malūnėliai, nes jie tolygiai sumala pupeles ir jų neperkaitina, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištinga espreso kava. Be to, keramika užtikrina, kad aparatas veiks ilgai ir tyliai.

100 % keraminiai malūnėliai
Greitai įkaistantis virintuvas

Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės kava nelaukdami

Dėl greitai įkaistančio „Saeco“ virintuvo technologijos jūsų aparatas visada pasiruošęs. Nuo šiol nereikės laukti pasibaigus kiekvienam espreso paruošimo ciklui – galėsite paruošti keletą kavos puodelių iš eilės.

Dviejų skyrių pieno ąsotėlis puikiai pieno putai

Mėgaukitės visiškai automatizuotais pieno receptais su dviejų skyrių technologija. Tiesiog supilkite pieną į ąsotėlį, prijunkite jį prie aparato ir pasirinkite kavos gėrimą. Dviejų skyrių technologija leidžia mėgautis profesionaliais kavos gėrimais su tvirta, ilgai išsilaikančia pieno puta, paruošta idealioje temperatūroje iš nuolatos pilamo ir nesitaškančio pieno.

Dviejų skyrių pieno ąsotėlis

Išsaugo jūsų mėgstamiausios kavos ruošimo nustatymus

Atminties funkcija leidžia reguliuoti gaminimo trukmę, stiprumą ir temperatūrą, todėl jums visuomet bus pateiktas nepriekaištingos espreso kavos puodelis taip, kaip norite jūs. Mėgaukitės ypatingo skonio kavos gėrimu iš mėgstamiausio puodelio mygtuko paspaudimu.

Kadangi snapelis yra reguliuojamas, neprarasite šilumos ir galėsite įdėti bet kokį puodelį

Dėl mūsų espreso kavos aparatuose naudojamo reguliuojamo snapelio galėsite įdėti bet kokį puodelį, todėl kava neišsipils ir neatvės, kol ją pilsite į puodelį. Taip jūsų espreso visada bus tinkamos temperatūros, o aparatas išliks švarus.

Reguliuojama srovė

Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais

Skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti, kad atsiskleistų visas kavos skonis. Galima pasirinkti 5 šio espreso kavos aparato grūdėtumo nustatymus – nuo smulkiausio malimo tirščiausiai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų

Virimo elementas – „Saeco“ išradimas – tai automatiškai veikianti mūsų espreso kavos aparatų širdis. Priklausomai nuo modelio, virimo elementai lengvai pasiekiami iš priekio arba šono. Juos galima lengvai išimti ir išvalyti vandeniu iš čiaupo – taip užtikrinsite maksimalią higieną.

Automatinis valymas ir nuosėdų šalinimas

Nuolatinę švarą užtikrina automatinio valymo ir nuosėdų šalinimo funkcija

„Saeco“ esapreso aparato kavos virimo sistema išplaunama automatiškai įjungiant arba išjungiant aparatą, todėl kiekviename puodelyje pagaminama šviežia, puikaus skonio kava. Reguliariai atliekama nuosėdų šalinimo procedūra užtikrina ilgesnį espreso aparato naudojimo laiką. Šis aparatas neragina jūsų pašalinti nuosėdas; nuosėdų šalinimo procesas pradedamas automatiškai, o ekrane pateikiami pranešimai, kada reikia įsiterpti ir jums. Dar niekada nebuvo taip lengva šalinti nuosėdas!

Eco passport

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą

Užsisakyti
Privatumo politika

Registruotis

Ar turite šį produktą?

Užregistruokite savo produktą

HD8753/19