Grįžti į gaminių apžvalgą
Philips InStyle Pakabinamas apšvietimas „Plano“ 32203/17/16

Dekoruokite namus šviesa

InStyle Pakabinamas apšvietimas 322031716

stilingas vonios šviestuvas

Gera savijauta ir komfortas vonios kambaryje, kurį garantuoja kvadratinis šviestuvas. Šis matinis chromuotas lubų šviestuvas taupo šviesą ir šviečia ryškiai; jis idealiai tinka norintiesiems bendro apšvietimo. Grynos formos ir funkcionalumas nepriekaištingų linijų šviestuve.

Tai, kas svarbiausia

Gera savijauta jūsų vonios kambaryje su aukštos kokybės šviesa

  • Svarbiausia vonioje – geras matomumas
  • Galimos kelios taikymo sritys

Papuoškite vonios kambarį saugiu apšvietimu

  • Dekoruokite savo vonios kambarį šviesos sprendimais
  • IP44 – puikiai tinka naudoti vonios kambaryje

Patikimi šviesos sprendimai

  • Ypatingai ilgo naudojimo lempos
  • Energijos taupymas


Savybės

IP44 – puikiai tinka naudoti vonios kambaryje

Šis „Philips“ vonios kambario šviestuvas specialiai skirtas naudoti drėgnose aplinkose. Siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Šis vonios kambario šviestuvas pagamintas pagal IP44: jis yra apsaugotas nuo vandens, puikiai tinka naudoti vonios kambaryje.

IP44 – saugu naudoti vonios kambaryje
Ypatingai ilgo naudojimo lempos

Ypatingai ilgo naudojimo lempos

Šiai linijai priklauso įvairios kompaktiškos energiją taupančios fluorescencinės lempos, tinkančios bendram vonios apšvietimui. Jei vonios kambaryje sumontuosite „InStyle“ šviestuvą, jums nereikės rūpintis dėl keitimo ar remonto, be to, sunaudosite mažiau elektros energijos ir sutaupysite pinigų.

Energijos taupymas

Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

Energijos taupymas

Svarbiausia vonioje – geras matomumas

Teisingas vaizdas veidrodyje yra labai svarbus dalykas, todėl kiekvienoje lempoje yra aukštos kokybės šviesos šaltinis. Vonios šviestuvų linijoje naudojama energijos taupymo technologija, užtikrinanti puikios kokybės apšvietimą, kuris nėra per daug ryškus.

Dekoruokite savo vonios kambarį šviesos sprendimais

Stilingų ir tvirtų konstrukcijų „InStyle“ šviestuvai papuoš bet kurį vonios kambarį. Naudojamos tvirtos, aukštos klasės medžiagos, pvz., šlifuotas plienas, aliuminis ir stiklas, taip pat didelis dėmesys skiriamas net smulkiausioms detalėmis, pvz., glotniems, apvaliems krašteliams be jokių išsikišimų. Šie šviestuvai būna įvairiausių šiuolaikinių formų, o jų stilius yra aiškus ir paprastas.

Galimos kelios taikymo sritys

Didžiulis sieninių ir lubų šviestuvų pasirinkimas. Kolekcijoje yra didelės prie lubų tvirtinamos sistemos, jaukiai ir maloniai apšviesiančios visą vonios kambarį. Be to, yra ir ant sienų kabinamų šviestuvų, kurie užtikrins ryškų apšvietimą be šešėlių, kad tuomet, kai skutatės, darote makiažą ar dedate į akis kontaktinius lęšius, veidrodyje matytumėte kiekvieną smulkmeną.

Eco passport

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą

Užsisakyti
Privatumo politika

Registruotis

Ar turite šį produktą?

Užregistruokite savo produktą

32203/17/16