Grįžti į gaminių apžvalgą
Philips InStyle Pakabinamas apšvietimas „Vanitas“ 32213/31/16

Dekoruokite namus šviesa

InStyle Pakabinamas apšvietimas 322133116

modernūs šviestuvai vonios kambariui

Duoklė moderniam dizainui. Šis stulbinamas baltas lubų šviestuvas idealiai tinka norintiesiems bendro apšvietimo vonios kambaryje – jis šviečia šilta balta spalva. Pritemdykite šviesą ir sukurkite idealią atmosferą, kad dienos pabaigoje galėtumėte maloniai pasinerti į vonios purslus.

Tai, kas svarbiausia

Gera savijauta jūsų vonios kambaryje su aukštos kokybės šviesa

  • Svarbiausia vonioje – geras matomumas
  • Galimos kelios taikymo sritys
  • Didelės galios šviesos diodas
  • Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

Papuoškite vonios kambarį saugiu apšvietimu

  • Dekoruokite savo vonios kambarį šviesos sprendimais
  • IP44 – puikiai tinka naudoti vonios kambaryje

Patikimi šviesos sprendimai

  • Itin ilgas naudojimo laikas
  • Energijos taupymas


Savybės

Didelės galios šviesos diodas

LED modulis yra unikalus „Philips“ sprendimas – sintetiniame ir aliuminio korpuse panaudoti 3 LED. Ši technologija užtikrina optimalų šviesos srautą ir 100 % vientisą šviesos spalvą.

Didelės galios šviesos diodas
Šviesos srauto reguliavimas

Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

Reguliuokite šviesos intensyvumą jungikliu su reguliatoriumi (nepridedamas). Taip galėsite lengvai reguliuoti vonios kambario apšvietimą, pritaikydami jį savo poreikiams, ir sukurti vonios kambariui tinkamą atmosferą.

IP44 – puikiai tinka naudoti vonios kambaryje

Šis „Philips“ vonios kambario šviestuvas specialiai skirtas naudoti drėgnose aplinkose. Siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Šis vonios kambario šviestuvas pagamintas pagal IP44: jis yra apsaugotas nuo vandens, puikiai tinka naudoti vonios kambaryje.

IP44 – saugu naudoti vonios kambaryje
Itin ilgas naudojimo laikas

Itin ilgas naudojimo laikas

Patikimas šviesos šaltinis. „Philips“ LED lemputės pasižymi ilgaamžiškumu – ne mažiau kaip 20 000 val. (arba 20 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Naudojant „Philips“ LED lemputes neteks nerimauti dėl lempos taisymo ar keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

Energijos taupymas

Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

Energijos taupymas

Svarbiausia vonioje – geras matomumas

Teisingas vaizdas veidrodyje yra labai svarbus dalykas, todėl kiekvienoje lempoje yra aukštos kokybės šviesos šaltinis. Vonios šviestuvų linijoje naudojama energijos taupymo technologija, užtikrinanti puikios kokybės apšvietimą, kuris nėra per daug ryškus.

Dekoruokite savo vonios kambarį šviesos sprendimais

Stilingų ir tvirtų konstrukcijų „InStyle“ šviestuvai papuoš bet kurį vonios kambarį. Naudojamos tvirtos, aukštos klasės medžiagos, pvz., šlifuotas plienas, aliuminis ir stiklas, taip pat didelis dėmesys skiriamas net smulkiausioms detalėmis, pvz., glotniems, apvaliems krašteliams be jokių išsikišimų. Šie šviestuvai būna įvairiausių šiuolaikinių formų, o jų stilius yra aiškus ir paprastas.

Galimos kelios taikymo sritys

Didžiulis sieninių ir lubų šviestuvų pasirinkimas. Kolekcijoje yra didelės prie lubų tvirtinamos sistemos, jaukiai ir maloniai apšviesiančios visą vonios kambarį. Be to, yra ir ant sienų kabinamų šviestuvų, kurie užtikrins ryškų apšvietimą be šešėlių, kad tuomet, kai skutatės, darote makiažą ar dedate į akis kontaktinius lęšius, veidrodyje matytumėte kiekvieną smulkmeną.

Eco passport

„Philips“ itin rūpinasi aplinka ir visuomene bei visiškai palaiko ekologišką gaminių dizainą.

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą

Užsisakyti
Privatumo politika

Registruotis

Ar turite šį produktą?

Užregistruokite savo produktą

32213/31/16