Grįžti į gaminių apžvalgą
Philips InStyle Sieninis šviestuvas 33606/48/16

Dekoruokite namus šviesa

InStyle Sieninis šviestuvas 336064816

Tarsi šedevras, šis „Philips“ LED sieninis šviestuvas su aliuminio apdaila traukia kiekvieno akį. Jame įmontuotas įjungimo / išjungimo jungiklis ir apšvietimas dviem kryptimis. Pritemdykite šviesą, kad sukurtumėte nepakartojamą atmosferą. Minimalus dizainas, bet maksimalus efektas.

Tai, kas svarbiausia

Šviesa, kurios tikrai norite

 • Išraiškingos ir elegantiškos formos, aukštos klasės medžiagos
 • Įvairios taikymo sritys ir apdaila, atitinkanti jūsų skonį

Pažangus LED apšvietimas

 • Didelės galios šviesos diodas
 • Šiltai baltas šviesos efektas
 • Dvikryptis išsklaidytos šviesos efektas
 • Aukšta šviesos kokybė ir galingas šviesos srautas
 • Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

Ypatingos savybės

 • Turi įjungimo / išjungimo jungiklį

Patikimi šviesos sprendimai

 • Energijos taupymas
 • Itin ilgas naudojimo laikas


Savybės

Įvairios taikymo sritys ir apdaila, atitinkanti jūsų skonį

Jei jums patinka dizainas ir jūs mėgstate eksperimentuoti namuose kurdami naują stilių, išbandykite „Philips InStyle“. Tai dekoratyvinių ant lubų kabinamų, sieninių, ant grindų ir stalo statomų šviestuvų linija, pagaminta iš aukštos klasės įvairių spalvų medžiagų.

Įvairios taikymo sritys
Didelės galios šviesos diodas

Didelės galios šviesos diodas

LED modulis yra unikalus „Philips“ sprendimas – sintetiniame ir aliuminio korpuse panaudoti 3 LED. Ši technologija užtikrina optimalų šviesos srautą ir 100 % vientisą šviesos spalvą.

Šiltai baltas šviesos efektas

Naujausia LED technologija garantuoja galimybę apšviesti namus šilta balta šviesa. „Philips“ pristatė naujausią galingų LED kartą, skleidžiančių šiltą baltą šviesą, kurios spalvinė temperatūra yra 2 700 K. Ši naujovė kilstelėjo „Philips“ šviestuvus į kitą lygmenį, kuriame elegantiška šviestuvų išorė ir galimybė kurti norimą nuotaiką nereiškia silpno apšvietimo ar didžiulių energijos sąnaudų.

Šiltai baltas šviesos efektas
Aukšta šviesos kokybė

Aukšta šviesos kokybė ir galingas šviesos srautas

7,5 W LED šviesos modulis skleidžia tokį pat šviesos srautą, kaip 40 W kaitinamoji lemputė (350 liumenų). Taupykite energiją, bet naudokite galingą šviesos srautą.

Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

Nustatykite „Philips“ LED lempučių šviesos intensyvumą su šviesos srauto reguliatoriumi (nepridėtas). Todėl šis šviestuvas puikiai tinka sukurti nuotaiką, tinkančią bet kokiai progai, pvz., jaukiai vakarienei dviese, šeimos ir draugų pasilinksminimui svetainėje. „Philips“ atliko bandymus su daugybe sieninių apšvietimo reguliatorių, norėdama įsitikinti, ar jie yra suderinami su LED lempomis. Suderinamų reguliatorių sąrašą rasite tarp atsisiuntimų ir pagalbos skyrelyje.

Šviesos srauto reguliavimas
Energijos taupymas

Energijos taupymas

Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

Itin ilgas naudojimo laikas

Patikimas šviesos šaltinis. „Philips“ LED lemputės pasižymi ilgaamžiškumu – ne mažiau kaip 20 000 val. (arba 20 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Naudojant „Philips“ LED lemputes neteks nerimauti dėl lempos taisymo ar keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

Itin ilgas naudojimo laikas
Turi įjungimo / išjungimo jungiklį

Turi įjungimo / išjungimo jungiklį

Naudodamiesi į lempą įmontuotu mygtuku, galite lengvai įjungti ir išjungti šviesą.

Išraiškingos ir elegantiškos formos, aukštos klasės medžiagos

„Philips InStyle“ šviestuvai tiks prie bet kokio šiuolaikiško interjero – įvairūs stiliai puikiai susilies su kiekvieno namais. Dėl plačių pritaikymo galimybių ir įvairiausios apdailos jie puikiai derės prie jūsų pasirinktų užuolaidų, baldų, dažų ir kitų priedų. Dėmesys detalėms ir jų dizainas – galite išreikšti individualų stiliaus pojūtį ir susikurti norimą interjerą tokį, kuris maloniai nuteiks tiek jūsų draugus, šeimos narius, tiek jus pačius.

Dvikryptis išsklaidytos šviesos efektas

Šiame šviestuve suderintas funkcionalus dekoratyvinis apšvietimas su kryptiniu apšvietimu. Dvikryptis apšvietimas sukuria puikius siluetus ant sienos ar lubų bei išsklaidytos šviesos efektą.

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą

Užsisakyti
Privatumo politika

Registruotis

Ar turite šį produktą?

Užregistruokite savo produktą

33606/48/16