Pasirinkite savo universalųjį valdymo pultą!

Sulaužėte savo nuotolinio valdymo pultą arba jį pametėte? O gal norite visų įrenginių nuotolinio valdymo pultus pakeisti vienu pultu? „Philips“ universalus nuotolinio valdymo pultas leidžia jums iš vienos vietos paprastai valdyti visus įvairaus tipo ir prekių ženklų įrenginius. Šiame puslapyje rasite geriausius universalių nuotolinio valdymo pultų sprendimus.

Jungtinis sprendimas – „Prestigo“

„Prestigo“ universalus nuotolinio valdymo pultas apjungia iki 20 įrenginių. Dabar nebus jokios painiavos su skirtingų įrenginių atskirais pultais, nes naudodamiesi „Prestigo“ galėsite lengvai juos visus valdyti vienu paprastai įdiegiamu pultu.

Sužinokite daugiau apie „Prestigo“

Keitimo sprendimas – puikus pakaitalas

„Prestigo“ siūlo puikų sulaužyto arba pamesto nuotolinio valdymo pulto pakaitalą. Turėdami patikimus pultus galėsite akimirksniu pradėti toliau efektyviai valdyti savo turimą įrangą.

Sužinokite daugiau apie puikius pakaitalus

Supaprastintas bendrasis valdymas

Ar jus erzina per daug nuotolinio valdymo pultų? „Philips“ leidžia juos pakeisti tik vienu pasirenkamu „Prestigo“ universaliu nuotolinio valdymo pultu. LCD ekrane galėsite valdyti visais mygtukais, todėl patogiai paleisite savo pramogas. Pultu lengvai prieisite ir naršysite po savo kompiuterį.

Peržiūrėkite visus „Prestigo“ pultus

Intuityvi navigacija

„Prestigo“ universaliaisiais nuotolinio valdymo pultais galite lengvai ir greitai prieiti prie mygtukų, kuriuos paprastai pasiekiate spausdami standartinių pultų klavišus. Jie lengvai atpažįstami, nes aiškiai ir paprastai išdėstyti. Dažniau naudojamus mygtukus galite prisidėti skystųjų kristalų monitoriuje (LCD) ekrano rodinyje, o mažiau naudojamus – pašalinti.

Pramogas paleiskite paprastai

Savo namų pramogų įrenginius vietoj daugelio pultų spaudinėjimo paleiskite vienu mygtuku paspaudimu. Tiesiog spustelėkite veiksmo mygtuką, pvz.: „Žiūrėti filmą“, o „Prestigo“ automatiškai įjungs skirtingus būtinus paleisti filmą įrenginius: televizorių, DVD grotuvą ir namų kino sistemą.

Paprastas ir lengvas nustatymas

Kad lengvai nustatytumėte kompiuterį skirtingomis kalbomis, USB laidu prijunkite savo „Prestigo“ nuotolinio valdymo pultą prie savo kompiuterio arba MAC. Keliais paprastais veiksmais pritaikykite sau reikalingą funkcionalumą.

Užtikrintai naudojamas ateityje

„Prestigo“ pateikiamas su 300 000 įrenginių infraraudonųjų spindulių kodų duomenų baze, todėl faktiškai galite valdyti visus pardavimo rinkoje esančius įrenginius, neatsižvelgiant į jų modelį ir prekės ženklą. Naujinimai internetu ir informacijos prieigos galimybės užtikrina, kad „Prestigo“ galėsite valdyti ir ateityje įsigytus įrenginius.

Puikus pakaitalas

Jei sulaužėte arba pametėte televizoriaus arba DVD grotuvo pultą, „Philips“ prarastąjį pultą pakeis universaliuoju nuotolinio valdymo pultu. Jo unikalioji paprasto nustatymo „Simple Setup“ funkcija suteiks jums galimybę valdyti norimus įrenginius atlikus tik tris veiksmus. Dideli mygtukai užtikrins paprastą valdymą, o pulto dizainas – patogų naudojimą.

Peržiūrėkite pultų pakaitalus

„Simple Setup“

Naudodamiesi „Philips“ „Simple Setup“ valdymą universaliuoju nuotolinio valdymo pultu nustatysite ypač paprastai. Greito paleidimo vedlyje susiraskite savo įrenginio kodą, įveskite jį nuotolinio valdymo pultu ir spauskite įjungimo / išjungimo mygtuką, kol įrenginys išsijungs. Patikrinkite, ar veikia visi klavišai ir ar jūs valdote įrenginius. Teatliksite tris veiksmus!

Paprasta naudoti

Puikūs pakaitiniai pultai paprastai naudojami, nes jų mygtukai parankaus dydžio ir puikiai išdėstyti. Be to, kai kurie pultai yra su švytinčiais ir iš apačios apšviestais mygtukais, kad juos geriau matytumėte tamsoje.

Ergonomiškas dizainas

Į klientų poreikius ypač atsižvelgiantys „Philips“ projektuotojai sukūrė natūraliai priglundančius prie delno ir subalansuotai veikiančius pultus.

Lyginti produktus

Lyginti produktus

Peržiūrėkite visus produktus ir juos palyginkite prieš apsispręsdami

Pradėti dabar  

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą

Užsisakyti
Privatumo politika

Reikia pagalbos?

Gaukite mūsų išsamią pagalbinę informaciją realiu laiku arba susisiekite su mumis.

Apsilankykite palaikymo skiltyje